Hledáme lidem práci Manpower

Společnost LEGO hledá zaměstnance – mzda až 28 000 Kč! Svoz zdarma z Mostu!

Lokalita Most
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Kladenský závod společnosti LEGO hledá zaměstnance, kteří se chtějí vrátit zpět do svých dětských let.

Popis pozice:

Náplní Vaší práce bude: obsluha balící linky, dohazování pytlíků do krabic. Skládání/lepení krabic, doplňování materiálu do linky a skládání beden na paletu. Též i kompletace výrobku.

Profil kandidáta:

Hlavním požadavkem je Vaše pečlivost a spolehlivost

Dále možnost pracovat na dvanácti hodinové směny (2x denní, 2x noční, následně 4 dny volna).

Nabízíme:

Za Vaši odvedenou práci od nás dostanete mzdu až 28 000 Kč.

Do práce Vám pomůžeme svozovými autobusy, které bude mít zcela zdarma a to z měst: Most, Louny, Slaný, Rakovník a Beroun.

Navíc ušetříte díky dotovaným obědům a večeřím za 14 Kč.

Budete mít možnost využít fitness prostory.

Možnost využítí Multisport karty.

Určitě Vás a Vaši rodinu potěší sleva 50% na všechny druhy stavebnic LEGO!

Pokud si chcete dobře vydělat a zároveň poznat, jak se balí stavebnice dětských snů, neváhejte a kontaktujte nás přes e-mail: e-mail přes odpovědní formulář nebo také prostřednictvím odpovědního tlačítka níže. Také nás můžete kontaktovat i telefonem: zobrazit tel. číslo .

Těšíme se na Vás!

  • Troja, Praha
  • PCP EURO-POWER EURO POLICE, s.r.o. .
  • 125 – 150 Kč / hod
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. září
  • Plzeň
  • Plavecký klub Slávia VŠ Plzeň z.s.
  • od 15 200 Kč
Zveřejněno: 29. září

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Most, Litvínov, Chomutov, Teplice, Louny

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Odbory - proč a jak je založit

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

auto Beroun den druh e-mail hlavní HR IT kandidát Louny Most možnost mzda náplň práce nové pečlivost pozice práce Rakovník slaný směny společnost společnosti sport telefon zdarma dar dny karty kontakt kov linky materiál náplň navíc obsluha odpovědní PR profi stav volna vydělat závod