Hledáme lidem práci Manpower

Společnost LEGO hledá zaměstnance – mzda až 28 000 Kč!

Lokalita Kladno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Kladenský závod společnosti LEGO hledá zaměstnance, kteří se chtějí vrátit zpět do svých dětských let.

Popis pozice:

Náplní Vaší práce bude: obsluha balící linky, dohazování pytlíků do krabic. Skládání/lepení krabic, doplňování materiálu do linky a skládání beden na paletu. Též i kompletace výrobku.

Profil kandidáta:

Hlavním požadavkem je Vaše pečlivost a spolehlivost
Dále možnost pracovat na dvanácti hodinové směny (2x denní, 2x noční, následně 4 dny volna).

Nabízíme:

Za Vaši odvedenou práci od nás dostanete mzdu 28 000 Kč.
Navíc ušetříte díky dotovaným obědům a večeřím za 14 Kč.
Budete mít možnost využít fitness prostory.
Možnost využítí Multisport karty. Určitě Vás a Vaši rodinu potěší sleva 50% na všechny druhy stavebnic LEGO!

  • Mladá Boleslav
  • POWER, a.s.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. června

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Kladno, Kralupy nad Vltavou, Beroun, Klecany, Praha

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

den druh hlavní IT kandidát možnost mzda náplň práce nové pečlivost pozice práce směny společnost společnosti sport dny karty linky materiál náplň navíc obsluha PR profi stav volna závod