Hledáme lidem práci Manpower

Přípravář výkresů - Absolventy zaučíme!

Lokalita Velemyšleves
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Ukončili jste studium a potřebujete získat zajímavou praxi?

Zašlete nám váš životopis a získejte pracovní příležitost!

Popis pozice:

  • tvorba výkresů kabelových svazků v programu EPLAN (zaučení samozřejností)
  • tvorba souboru pokynů a prvků požadovaných pro kabelové svazky v MS Excel
  • tvorba elektronických dat
  • nahrávání elektronických dat do programu
  • znalost čtení technické dokumentace

Profil kandidáta:

  • SŠ technického směru
  • znalost MS Excel
  • spolehlivost, pečlivost
  • technické myšlení a prostorová představivost

Nabízíme:

  • Práce ve dvousměnném provozu na ranní 6-14 hod a odpolední 14-22 hod
  • Práce v kanceláři
  • Docházkový bonus
  • Doba určitá do konce března/dubna 2022

  • Most
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. března
  • Krupka
  • 24 000 – 28 000 Kč
včerejší
  • Mladá Boleslav
  • Michaela Kornalíková
  • 26 000 – 29 900 Kč
Zveřejněno: 14. března

MITSUBISHI ELECTRIC AUTOMOTIVE CZECH s.r.o., Šmídl s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., "LÜFTUNGSTECHNIK M.Ordos" spol. s r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Fit and health s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Elflein Transport s.r.o., Möbelix, irg s.r.o., Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje, HYGOTREND, s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., PATOK a.s., STILL ČR spol. s r.o., DISPONERO s.r.o., ELFETEX, spol. s r.o., CHB LOGISTICS s.r.o., LOGIT s.r.o., ABS Bonifer Czech s.r.o., C.S.CARGO a.s., UNIFRAX s.r.o., IZOMAT stavebniny s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r.o., TOI TOI, sanitární systémy, s r.o., Quality Shop s.r.o., Country Grill ČR, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Mattoni 1873 a.s., Autodoprava Beránek s.r.o., Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s., Filip Tenopír, CRI ameba.eu, s.r.o., EKOS-Žitenice s.r.o., ARMO-KVH s.r.o., open recruitment s.r.o., ČSAD MHD Kladno a.s., PROROZVOZ s.r.o., EUROPA Union Service a.s., BONSAN s.r.o., ProJobEU s.r.o., RASTENBERGER s.r.o., GESTAMP LOUNY s.r.o., OWT s.r.o., D.A.N. NAJMAN s.r.o., CARS WRECK s.r.o., E S B a.s., ČSAD Česká Lípa a.s., Autobusy KAVKA, a.s., M + A + J   s.r.o., KAMIPRO s.r.o., TO-Mi electro CZ s.r.o., Ekonvert s.r.o., BZ Support s.r.o., RMT Logistik s.r.o., Angels Masters s.r.o., KOVODEMONT CZECH, a.s., DTS Vrbenský, a.s., Stepan Oros, DVFIKKO s.r.o., REMPLUS s. r. o., SOLEM s.r.o., CROSS - STAV s.r.o., DERSTAV CZ s.r.o., MARENT DEMOLICE s.r.o., SUTOR Global s. r. o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Specialista / specialistka plánování, Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Mechanik / Mechanička, Nákupčí, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Závozník / Závoznice, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Manažer / manažerka kvality, Ředitel / ředitelka logistiky, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Policista / Policistka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Manažer / manažerka prodeje, Shift leader / Vedoucí směny, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Technik / technička automatizace

Slaný, Celá ČR, Staňkovice, okres Louny, Žatec, okres Louny, Údlice, Postoloprty, Chomutov, Most, Louny, Kadaň, Podbořany, Litvínov, Teplice, Dubí, Rakovník, Lovosice, Krupka, Bohušovice nad Ohří, Litoměřice, Kyselka, Nové Dvory, okres Litoměřice, Ústí nad Labem, Žitenice, Ostrov, okres Karlovy Vary, Kladno, Roudnice nad Labem, Velemyšleves, Malé Březno, okres Most, Lišnice, okres Most, Výškov, okres Louny, Nové Sedlo, okres Louny

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Trainee program – první práce pro absolventy

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

absolvent AJ bonus Bor data doba dokumentace elektro HR IT kancelář kandidát náplň práce pečlivost pozice práce pracovní SOU studium znalost životopis dokument kov myšlení náplň PR pracovní příležitost profi program představivost příležitost stav technické tvorba