CNC operátor v Ústí nad Labem, ABSOLVENTY ZAUČÍME

Lokalita Trmice
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Eva Radoňová, zobrazit tel. číslo

Máte rádi nové pracovní výzvy a smysl pro detail?

Pak hledáme právě Vás!

Pojďte posílit náš tým v kterém Vás bude práce bavit!

Těšíme se na Váš životopis!

Popis pozice:

- obsluha obráběcích center, CNC strojů dle výrobního postupu

- kontrola materiálového a nástrojového vybavení

- hlášení neshod a spolupráce při jejich odstranění

Profil kandidáta:

- vyučení v oboru obráběč či jiném technickém oboru nebo praxe na CNC strojích aspoň dva roky ve výrobní společnosti

- znalost výkresové dokumentace

- ochota pracovat ve směnném režimu - nepřetržitý provoz

Nabízíme:

- mzda dle zkušeností od 128 Kč/hod + směnné příspěvky nad rámec zákoníku práce + variabilní složka mzdy vázaná na výkon až 27Kč/hod

- dotovaná strava v závodní jídelně

- týden dovolené navíc

- příspěvky na životní pojištění

Máte zájem o tuto nabídku?