Elektrotechnický zástupce - inteligentní domy / absolventy zaučíme

Lokalita České Budějovice
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Marie Valentová, zobrazit tel. číslo

Pro moderní a rychle rostoucí společnost se zahraničním zázemím hledáme vhodné kandidáty na pozice Elektrotechnických zástupců. Mladý tým nadšených inovátorů rozšiřuje své řady o další členy elektro expertů, kteří se rádi učí novým věcem a nebojí se komunikovat (ani v angličtině).

Popis pozice:

  • Návrhy a plánování možných zlepšení a řešení funkcí elektroinstalací s elektrikáři
  • Technická podpora zákazníkům i firemním partnerům
  • Obchodní podpora i odborná školení pro partnery
  • Kontrola kvality instalací při recertifikaci elektroinstalačních firem

Profil kandidáta:

  • Min. SŠ vzdělání elektro směru - nadšené absolventy rádi zaučíme
  • Zájem o moderní technologie a IT
  • Vášeň pro inovace v oblasti elektroinstalací
  • Komunikační schopnosti a obchodní ducha
  • Znalost angličtiny (min. B1 s ochotou se vylepšovat)
  • Vyhláška 50/1978 Sb. výhodou

Nabízíme:

  • Zázemí moderní společnosti rodinného typu s nadšeným týmem změnit svět
  • Špičkové znalosti a zkušenosti v oboru
  • Odborné zaškolení a následné možnosti růstu
  • Zajímavé mzdové ohodnocení + 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Team buildingové akce
  • Slevy na vlastní produkty

Máte zájem o tuto nabídku?