Vedoucí příjmu - práce do kmenu - nástup ihned

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Blansko
Firma Lead - Project Advices s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 33.000 – 45.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro společnost, která spravuje internetové obchody a zajišťuje příjem, výdej tisíců balíčků denně hledáme šikovné logisty na pozici vedoucího příjmu skladu v Blansku.

Pracovní pozice není zajišťována personální agenturou, jedná se o práci na HPP do kmenu klienta, tudíž smlouva, nástup i veškeré bonusy jsou sjednány přímo se zaměstnavatelem.

POPIS PRACOVNÍ POZICE:

  • jedná se o nově vytvořenou pracovní pozici, která je přímo podřízená manažerovi logistiky
  • budete koordinovat příjem zboží od dopravců a sledovat chod
  • na starosti budete mít příjem a zaskladnění zboží na náš sklad – se svým týmem teamleaderů a skladníků
  • monitoring a reporting cílů vedení naší logistiky – funkčnost a nefungování procesů
  • budete mít prostor pro vymýšlení procesních zlepšováků a následně budete mít příležitost tyto zlepšováky realizovat /díky růstu firmy velmi aktuální téma
  • na starosti budete mít tým a bude Vás čekat jejich zaškolení, vedení a rozvoj daného úseku

POŽADAVKY:

  • aktivní komunikace s lidmi na denní bázi
  • práce v týmu, komunikace s nařízeným a podřízenými
  • flexibilita myšlení, změn a nových nápadů je namístě
  • ideálně zkušenosti s logistikou, jakýkoliv směr
  • chuť pracovat na rozvoji a růstu firmy
  • zkušenosti se sklady vítána

NABÍZÍME:

  • zajímavou nástupní mzdu v rozmezí 33.000 – 45.000 CZK
  • měsíční nenárokovaný bonus za pracovní aktivity v rozmezí 1.000 – 3.000 CZK
  • roční bonus vyplácený na konci roku ve výši 30–50 % z výše měsíční mzdy
  • stravenky v hodnotě 100,– Kč/den
  • slevu na firemní produkty a služby
  • možnost kariérního růstu včetně finančního růstu v rámci logistiky
  • firemní notebook a telefon k využití také k osobní potřebě
  • adekvátní zaškolení s možností nástupu ihned či dohodou

Pracovní doba: 7:00 – 15:30 Po – Pá (víkendy volné)

Prosíme o zaslání životopisu, následně Vás budeme ihned telefonicky kontaktovat.