Snadná práce ve výrobě pro všechny - i bez praxe

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Děčín
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 16.700 – 23.500 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Náplň práce:

  • Hledáte fajn, stabilní práci s volnými víkendy, zajímavými bonusy i výdělkem? Chtěli byste pracovat pro neustále se rozvíjející firmu, která je jedničkou ve svém oboru? Hledáme šikovné ženy i muže do čisté výroby. Vaší náplní práce bude manipulace s výrobky a jejich příprava na palety. Není třeba žádná praxe, vše Vás rádi naučíme.

Nabízíme:

  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • pravidelný výplatní termín
  • 5 týdnů dovolené/rok
  • příplatky dle zákoníku práce
  • půlroční a roční odměňování
  • dotované závodní stravování
  • dlouhodobou spolupráci

Požadujeme:

  • základní vzdělání
  • manuální zručnost a fyzickou zdatnost
  • samostatnost a spolehlivost

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte nás kontaktovat na uvedeném tel. čísle nebo zašlete SMS a my Vám zavoláme zpět!