Mzdová/ý účetní

Lokalita Ostrava
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Dominika Hlavová, zobrazit tel. číslo

Do prostředí úspěšné mezinárodní společnosti hledáme nového kolegu či novou kolegyni na pozici Mzdová/ý účetní. Pokud máte zkušenosti se zpracováváním mzdové agendy a rádi byste pracovali v moderním prostředí, obklopeni fajn kolegy a navíc měli možnost využívat celou řadu skvělých benefitů, pak se budeme těšit na Váš životopis.

Popis pozice:

Vaší náplní práce bude:
- zpracování mezd a související agendy
- komunikovat se státními inistutucemi
- evidovat a provádět srážky ze mzdy na exekuce zaměstnanců
- zajišťovat podklady pro roční zúčtování daní zaměstnanců
- zpracovávat reporty a podílet se na kontrolách

Profil kandidáta:

- SŠ/ VŠ vzdělání
- praxe na obdobné pozici
- znalost AJ na komunikativní úrovni - výhodou
- znalost práce na PC

Nabízíme:

- týden dovolené navíc
- flexibilní pracovní doba
- možnost pracovat z domova 2 dny v týdnu
- firemní mateřská školka
- příspěvek do Cafetérie
- stravenky
- příspěvek na penzijní připjištění

Máte zájem o tuto nabídku?