Hledáme lidem práci Manpower

Mzdová/ý účetní

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Do prostředí úspěšné mezinárodní společnosti hledáme nového kolegu či novou kolegyni na pozici Mzdová/ý účetní. Pokud máte zkušenosti se zpracováváním mzdové agendy a rádi byste pracovali v moderním prostředí, obklopeni fajn kolegy a navíc měli možnost využívat celou řadu skvělých benefitů, pak se budeme těšit na Váš životopis.

Popis pozice:

Vaší náplní práce bude:
- zpracování mezd a související agendy
- komunikovat se státními inistutucemi
- evidovat a provádět srážky ze mzdy na exekuce zaměstnanců
- zajišťovat podklady pro roční zúčtování daní zaměstnanců
- zpracovávat reporty a podílet se na kontrolách

Profil kandidáta:

- SŠ/ VŠ vzdělání
- praxe na obdobné pozici
- znalost AJ na komunikativní úrovni - výhodou
- znalost práce na PC

Nabízíme:

- týden dovolené navíc
- flexibilní pracovní doba
- možnost pracovat z domova 2 dny v týdnu
- firemní mateřská školka
- příspěvek do Cafetérie
- stravenky
- příspěvek na penzijní připjištění

  • Ostrava
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 25. března
  • Ostrava
  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • 50 000 Kč
  • Ostrava
    Benefity:

EVROPA realitní kancelář, ManpowerGroup s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., CASH POINT a.s., JPF Czech s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Partners Financial Services, a.s., Ubbe s. r. o., CRI ameba.eu, s.r.o., MORYS s. r. o., SUPERMETAL, a.s., SNABYTEK COMPANY s.r.o., ČOS - Speciální servis s.r.o., Jesle a mateřská škola Mrňousek, spolek, SVĚT OKEN s.r.o., PEKAŘI a spol., spol. s r.o., Krajské státní zastupitelství v Ostravě, Traťová strojní společnost, a.s., Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh, Kosmonautů 15, příspěvková organizace, Autoservis Vávra s.r.o., IBS Scherer Czech s.r.o., HOMOLA holding s.r.o., XEVOS Solutions s.r.o., Anh Quan La, IFK INVEST LTD, s.r.o., VÍTKOVICE ENERGETICKÉ STROJÍRENSTVÍ a.s., David Janoušek s.r.o., MELON inox s.r.o., Jiří Tatýrek, #especialyyou s.r.o., XORS OFFICE spol. s r.o., Mirel Vratimov a.s., Záchranný útvar Hasičského záchranného sboru České republiky, MAFRED spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Fakturant / Fakturantka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Finanční analytik / analytička, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Odborný asistent / asistentka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Pokladník / Pokladnice, Směnárník / Směnárnice, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Skladník / Skladnice, Rozpočtář / Rozpočtářka, Finanční ředitel / ředitelka (CFO), Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Obchodní zástupce / zástupkyně

Celá ČR, Ostrava, Vratimov, Hlučín, Šilheřovice

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Povíme vám vše k tématu “pracovní smlouva na dobu určitou a prodloužení”. Zjistíte, jaké máte možnosti, když se blíží konec vašeho pracovního poměru, kolikrát může zaměstnavatel využít možnost opakovaného prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou a kdy nastává automatické prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Pokud potřebujete sdílet pracovní témata s veřejností, jako jsou zajímavá data nebo stížnosti na bezpráví, je dobré mít kontakty na přední profesní novinářské organizace. Ty vám mohou pomoci získat pozornost pro vaše záležitosti. V našem článku představujeme pět nejúčinnějších organizací, se kterými se vyplatí navázat spolupráci.

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program, neboli výcvikový program, je vhodný pro studenty posledních ročníků nebo absolventy středních či vysokých škol. Společnost, která trainee program vypíše, si vybírá špičkové studenty či absolventy, ze kterých chce vychovat své budoucí talenty.

AJ benefit den doba domov flexibilní hledám IT kandidát mateřská mezinárodní možnost mzdy náplň práce nové pozice práce pracovní pracovní doba praxe prostředí příspěvek SOU společnost společnosti stravenky školka týden týden dovolené navíc účetní v týdnu vzdělání zaměstnanců zkušenosti znalost životopis agendy díl dny dovolené firemní kov mzdová mzdové náplň národní navíc PC penzijní PR profi report roční z domova zkušenost