Pracovnice v čistírně oděvů

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Hradec Králové
Firma D-Eco Friendly Company s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 25.000 – 35.000 Kč
Kontakt Dagmar Janatová, zobrazit tel. číslo

Rádi za sebou vidíte hotovou práci? Mluvíte rádi s lidmi?
Pak hledáme právě Vás…

Pro pobočku Čistírny oděvů Daja v Hradci Králové hledáme spolehlivé kolegy s pracovní etikou, se smyslem pro detail a schopností plnit zakázky

Hledáme lidi ne stroje. Kdo dělá rukama, ten se neztratí.
Odbornost a zákazník je pro nás vždy na první místě.

Jsme-li stejná krevní skupina, pojďme spolu šetřit planetu. Staňte se i vy ekologickým profesionálem, co rád pracuje s oděvy a bytovým textilem.

Náplň činností:

  • Komunikace se zákazníkem
  • Příjem a výdej zakázek
  • Chemické a mokré čištění zakázek
  • Žehlení a kompletování zakázek
  • Drobná administrativa (práce PC a interní systémy)
  • Práce s ekologickými stroji

Požadujeme:

  • Samostatnost, spolehlivost, odpovědnost
  • Komunikativnost, asertivita a aktivní prodej
  • Pozitivní postoj k práci
  • Ochotu pracovat i víkendy a odpoledne
  • Být manuálně zručný
  • Organizovat si práci samostatně i v týmu
  • Zdravotní způsobilost

Nabízíme:

  • Klidnou jistotu v našem oboru
  • Zaučení v oboru ve zkušební době
  • S praxí v oboru i bez, také pro čerstvé absolventy
  • Certifikát rekvalifikace po prvním roce v řemesle „Čištění oděvů„
  • Práci s moderními ekologickými stroji
  • Mzda měsíčně 25 tis. Kč hrubého plus odměny podle obratu provozovny
  • Benefity a 13. mzda při splnění plánu
  • Stravenkový paušál 131 Kč, osobní ohodnocení a další
  • Příspěvek na dopravné až 900 Kč
  • Odměna za nezmeškanou docházku až 1000 Kč
  • HPP
  • Nové a pěkné pracovní prostředí
  • Směny v rytmu krátký / dlouhý týden
  • Kariérní růst – vedení osob a provozoven
  • Ve zkušeném týmu získáte dobré kamarády

Máte zájem o tuto nabídku?