Práce pro ženy i muže v Mikulově s dopravou zdarma- mzda až 36.000,-Kč

Lokalita Znojmo
Firma TRANSFER International Staff s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba
Hrubá mzda 25.000 – 36.000 Kč

Požadujeme

  • výpis z lékařské dokumentace!
  • dobrý zdravotní stav
  • základní znalost počítače( klávesnice, myš)

Nabídka

  • smlouva na HPP
  • nástupní plat až 36.000,– Kč
  • ZDARMA svoz z okolních měst (Znojmo, Břeclav, Hodonín)
  • možnost týdenních záloh 1.500,–Kč
  • bonusy do výše 4.000,–Kč
  • stravování v závodní jídelně
  • 5 týdnů dovolené

Pracovní náplň

  • výroba kabelových svazků pro automotiv
  • práce na vlastním stroji
  • zaškolení v tréninkovém centru

  • Turnov
  • AC Jobs / Advantage Consulting
  • 30 000 – 36 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 22. dubna
  • Boskovice
  • Zita Svobodová
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Zálohy ze mzdy
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 7. října

Hays Czech Republic, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Zdeněk Filipský, Lead - HR Services s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Správa nemovitostí města Znojma, příspěvková organizace, TOS ZNOJMO, akciová společnost, Nevoga s.r.o., ELEKTROKOV,a.s.ZNOJMO, AUTO DOBROVOLNÝ V.M. s.r.o., PPO Steel CZ, s.r.o., TREF s.r.o., ELMOTEZA s.r.o., GRITEC konstrukce hal s.r.o., SKLÁŘSKÉ STROJE ZNOJMO, s.r.o., PE Motors s.r.o., VILABOMO s.r.o., Delica Trade s.r.o., ODĚVA, VÝROBNÍ DRUŽSTVO, Sehar Islami, DanAvta s.r.o., Anna Jelínková, Znora spol. s r.o., Miroslav Brostík, ADITEG s.r.o., CAMP COUNTRY s.r.o., LENZA spol. s r.o., KOBE-cz s.r.o., IMG AUTOMOTIVE s.r.o., Truhlářství ZdeNo, s.r.o., ADOMI, s.r.o., NACOFA s.r.o., TAM KOVO s.r.o., JOKA Moravský Krumlov, s.r.o., BPS Velký Karlov VK s.r.o., ELTOSstav s.r.o., Almus s.r.o., Závlahy Dyjákovice, spol. s r.o., OBALFRUKT, dřevařská výroba spol. s r.o., Wood Service Vácha s.r.o., TOMIsteel s.r.o., Roman Tesař, Alena Klepáčková, DW STAVBY BRNO s.r.o., Dajpr s.r.o., DISTING s.r.o., Pekařství Kapinus, s.r.o., Work right now s.r.o., Intercontact TD s.r.o., RUBINIA grounds s.r.o., UNIVARS,s.r.o., Tepelná čerpadla MACH, s.r.o., N.K. METAL s.r.o., WorkerLand, s.r.o., HYDAPRESS CZ s.r.o., Palety Kříž s.r.o., Jan Kříž

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Cukrář / Cukrářka, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Šič / Šička, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Opravář / Opravářka, Správce / správkyně objektu, Klempíř / Klempířka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Pokrývač / Pokrývačka, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Svářeč / Svářečka, Vedoucí týmu / Team leader, Výrobní ředitel / ředitelka (CTO), Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Svářečský inženýr / inženýrka, Zámečník / Zámečnice, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Úředník / Úřednice, Potravinářský dělník / dělnice, Pokojová služba, Pracovník / pracovnice úklidové služby

Znojmo, Radkovice u Hrotovic, Moravské Budějovice, Suchohrdly, Havraníky, Vrbovec, Hluboké Mašůvky, Hnanice, Hodonice, okres Znojmo, Bantice, Prosiměřice, Jevišovice, Pavlice, Skalice, okres Znojmo, Hrádek, okres Znojmo, Hostěradice, Dyjákovice, Blížkovice, Rouchovany, Bítov, okres Znojmo, Bačice, Hrušovany nad Jevišovkou, Nové Syrovice, Dukovany, Hrotovice, Moravský Krumlov, Jaroměřice nad Rokytnou, Lukov, okres Třebíč

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

auto bonus bonusy Břeclav den dokumentace Hodonín Mikulov možnost mzda nabídka plat práce pracovní smlouva stravování školení týden výroba zdarma zdravotní zdravotní stav znalost Znojmo dar dokument dovolené kov lékař lékařské náplň počítač PR pracovní náplň stav stroj výše závod