Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

ELEKTROKONSTRUKTÉR (60-70.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Přerov
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Elektrotechnika a telekomunikace, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Projektant / Projektantka
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2), Anglický jazyk (Mírně pokročilý B1), Německý jazyk (Mírně pokročilý B1)
Hrubá mzda 60.000 – 70.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Máte elektro vzdělání a platnou elektro vyhlášku? Ovládáte systémy CAE, ideálně EPLAN? Hledáte novou pracovní výzvu? My hledáme posilu na oddělení konstrukce!

Výrobní společnost, špička ve svém oboru, hledá nové posily na pozici:

Náplň práce:

* tvorba konstrukčních celků
* zodpovědnost za elektrodokumentaci a kusovníky
* zkouška nových konstrukcí ve výrobě
* oživení elektrických systémů
* komunikace s dodavateli
* komunikace s kolegy z jiných oddělení
* příležitostné pracovní cesty

Co od Vás očekáváme:

* vzdělání v elektrooboru
* komunikativní angličtina nebo němčina
* platná elektrovyhláška
* znalost CAE systémů
* schopnost pracovat v týmu

Co Vám můžeme nabídnout:

* mzda dle znalostí a zkušeností
* smlouva na dobu neurčitou
* 25 dní dovolené
* příspěvek na dojíždění
* příspěvek na stravování
* vzdělávání

* místo výkonu práce: Hranice

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...) Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Závodní stravování Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště Parkoviště

Elektromechanik

Nutně vás hledají
  • Milenov
  • Achenbach Systems s.r.o.
  • 32 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
včerejší
  • Olomouc
  • KLIMAHET DISTRIBUTION s.r.o.
  • 45 000 – 50 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na ubytování
Zveřejněno: 22. dubna
  • Zlín
  • SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o.
  • 38 000 – 48 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Služební auto
  • Kafetérie
Zveřejněno: 24. dubna
  • Zlín
  • Technodat Engineering, s.r.o.
  • 38 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na vzdělávání
Zveřejněno: 21. dubna
  • Zlín
  • S-projekt plus, a.s.
  • 30 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 26. března
  • Ostrava
  • RIGHT INDICADA s.r.o.
  • 12 000 – 21 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro zdravotně postižené
Zveřejněno: 30. října
  • Brno
  • Porto MMXVII s.r.o.
  • 50 000 – 100 000 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Liberec
  • Plzeň

Achenbach Systems s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Caravan Centre Moravia, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Volvo Group Czech Republic, s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., TEPLOTECHNA PRŮMYSLOVÉ PECE, s.r.o., KLIMAHET DISTRIBUTION s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Trenkwalder a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., ELMO a.s., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Technodat Engineering, s.r.o., AEV, spol. s r. o., CS Machine s.r.o., S-projekt plus, a.s., ZLINPROJEKT a.s., EGO Zlín, spol. s r.o., MGM COMPRO International s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Dělník / Dělnice, Údržbář / Údržbářka, Montážník / Montážnice, Projektant / Projektantka, Přípravář / Přípravářka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Mechanik / Mechanička, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka výroby, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Revizní technik / technička, Technik / technička telekomunikací, Technolog / technoložka telekomunikací, Zkušební technik / technička, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Elektronik / Elektronička

Milenov, Přerov, Kroměříž, Hlubočky, Olomouc, Hranice, okres Přerov, Prostějov, Otrokovice, Zlín, Držovice

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

angličtina Bor dění elektro EU hledám HR Hranice IT komunikace místo mzda na dobu neurčitou náplň práce němčina nové odpovědnost plat práce pracovní pracovní cesty příspěvek smlouva společnost stravování výkon vzdělání vzdělávání zkouška znalost cesty dokument dovolené elektrický místo výkonu práce na dobu náplň obor oddělení PR příležitost rok schopnost systém systémy tvorba tým výrobní zkušenost