Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

EMBEDDED DEVELOPER (60 - 70.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Ústí nad Orlicí
Zadavatel AC Jobs, s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie, Programátor / Programátorka
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 60.000 – 70.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

AC Jobs, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Máte zkušenosti s embedded zařízeními a programováním C? Hledáte novou pracovní příležitost? Rádi byste pracovali s nejnovějšími technologiemi a podíleli se na vývoji elektronických zařízení, pro senzory, řídící desky? Pošlete mi Váš životopis a přihlaste se do výběrového řízení na pozici:

Náplň práce:

* Návrh SW pro jednočipové procesory.
* Návrh testovacích aplikací pro PC.
* Optimalizace a testování vyvinutého SW.
* Spolupráce s kolegy SW i HW.

Co od Vás očekáváme:

* SŠ nebo VŠ elektro nebo IT.
* Znalost C.
* Znalost prostředí LINUX výhodou.
* Znalost CAN, Ethernet.
* Komunikativnost, zodpovědnost a týmová spolupráce.
* Komunikativní znalost anglického jazyka.

Co Vám můžeme nabídnout:

* Flexibilní pracovní dobu.
* Možnost využití přístupu nových technologií.
* Možnost občasného home office.
* Příspěvek na stravování.
* Vzdělávací kurzy.
* 5 týdnů dovolené.
* Teambuildingy/firemní akce.
* Možnost profesního růstu.
* Mobilní telefon, notebook.
* Nástup: IHNED (nebo dle domluvy).
* Místo výkonu práce: Ústí nad Orlicí.

  • Brandýs nad Orlicí
  • Rehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí
  • od 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 19. března
  • Česká Třebová
  • IMS - Drašnar s. r. o.
Zveřejněno: 24. dubna
  • Vysoké Mýto
  • PC COMP s.r.o.
  • od 28 000 Kč
Zveřejněno: 11. dubna
  • Brno
  • CSB s.r.o.
  • 30 000 – 65 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
Zveřejněno: 15. prosince
  • Kladno
  • CARGO CARE s.r.o.
  • 31 000 – 38 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Příbram
  • PRVNÍ CHODSKÁ s.r.o.
  • 27 000 – 28 500 Kč
Zveřejněno: 17. listopadu

Rekvalifikační kurzy v kostce

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

akce developer elektro flexibilní home office HW IT kurz kurzy místo mobil možnost nad Orlicí náplň práce odpovědnost Office práce pracovní prostředí příspěvek růst řízení spolupráce stravování teambuilding technologie telefon Ústí nad Orlicí výkon vzdělávací kurzy zkušenosti znalost životopis anglické díl dovolené firemní jazyk místo výkonu práce mobilní náplň PC PR pracovní příležitost proces profesní program příležitost přístup technolog test tým výběr vzdělávací kurz zkušenost