Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

Mistr Výroby - Jedna Směna

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Prostějov
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 30.000 – 35.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Co od Vás očekáváme:

Máte zkušenosti na pozici Mistra ve výrobní společnosti? Máte praxi přímo s obráběcími stroji a přirozený respekt? Česká společnost v oblasti strojírenství nyní hledá do svých řad Mistra na jednu směnu. Pokud se chcete zapojit do výběrových řízení, neváhejte a pošlete mi CV ještě dnes.

MISTR VÝROBY – JEDNA SMĚNA

Pracovní náplň:

  • Zodpovědnost za řízení výrobního střediska s cílem splnění zadaných výrobních úkolů
  • Odpovědnost za plynulost a rovnoměrnost výroby
  • Řízení a motivace týmu podřízených zaměstnanců
  • Kontrola výrobního plánu den, týden a měsíc
  • Zajišťování dodržování zásad BOZP a ISO 9001
  • Komunikace s oddělením plánování, nákupu, obchodu a expedice

Požadujeme:

  • Vzdělání technického směru
  • Min. 3 roky praxe na pozici Mistra
  • Praxe v oblasti obráběcích strojů
  • Dokonalá znalost výkresové dokumentace
  • Vedoucí schopnosti a přirozený respekt

Nabízíme:

  • Práci na jednu směnu
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Týden dovolené nad rámec zákona
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zvýhodněné tarify na mobilního operátora
  • Fajn parta na pracovišti

Místo výkonu práce: Olomoucko

  • Prostějov
  • Pekařství M a M, s.r.o.
  • 24 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 18. dubna
  • Držovice
  • Trenkwalder a.s.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 24. dubna
  • Olomouc
  • Logmax s.r.o.
  • 40 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Služební auto
  • Lékařská péče
  • Zaměstnanecké akcie
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na vzdělávání
Zveřejněno: 23. dubna
  • Olomouc
  • KLIMAHET DISTRIBUTION s.r.o.
  • 45 000 – 50 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na ubytování
Zveřejněno: 22. dubna
  • Přerov
  • DSP Přerov, spol. s r.o.
  • 29 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Tišice
  • H.C.S., spol. s r.o.
  • od 18 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 3. června

Lead - HR Services s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Skanska a.s., SV servisní, s.r.o., Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje, Pekařství M a M, s.r.o., Trenkwalder a.s., 2 MAX, s.r.o., Alfa Pets s.r.o., GLOBAL RECYCLING a.s., Volvo Group Czech Republic, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Logmax s.r.o., Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., KLIMAHET DISTRIBUTION s.r.o., Möbelix, AC Jobs, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Bergasto a.s., RenoServices, s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Lear Corporation Czech Republic s.r.o., S+C ALFANAMETAL s.r.o., koncern, Kimberly-Clark, s.r.o., DSP Přerov, spol. s r.o., Caravan Centre Moravia, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Mechanik / Mechanička, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Taxikář / Taxikářka, Kuchař / Kuchařka, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Bednař a obalovač / Bednařka a obalovačka, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Obráběč / Obráběčka, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Revizní technik / technička, Policista / Policistka, Strážný / Strážná, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Opravář / Opravářka, Pizzař / Pizzařka, Shift leader / Vedoucí směny

Prostějov, Držovice, Mostkovice, Lutín, Klenovice na Hané, Olomouc, Troubky, Vyškov, Přáslavice, Tršice, Litovel, Přerov, Kroměříž

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zjistila jste, že jste těhotná, a nevíte, kdy a jak tuto skutečnost oznámit v práci? Nebojte se, se vším vám pomůžeme! Dozvíte se, kdy oznámit těhotenství v zaměstnání, jak v práci oznámit těhotenství a také jaké jsou povinnosti vašeho zaměstnavatele.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

V tomto díle našeho seriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na to, jaké máte možnosti, pokud se zhorší váš zdravotní stav, například dlouhodobě pozbudete zdravotní způsobilost nebo jste v pracovní neschopnosti. Jak je to s výpovědní lhůtou, kdy se neprodlužuje a kdy se naopak prodlužuje.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

Odbory - proč a jak je založit

Povíme vám vše, co potřebujete vědět o odborech. Dozvíte se, proč založit odbory a jak je založit, jak probíhá vyjednávání s vaším zaměstnavatelem, aby došlo k uzavření kolektivní smlouvy a mnoho dalšího.

AJ BOZP cíle CV den dodržování dokumentace ISO IT komunikace Lom měsíc místo mistr mobil motivace náplň práce nová odpovědnost Olomouc operátor OZP penzijní připojištění plán plánování plnění pojištění práce pracovní praxe připojištění příspěvek řízení společnost společnosti stabilní stravování tarif tarify týden vedoucí výkon vzdělání zaměstnanců zkušenosti znalost cíl daný dokument dovolené kontrola místo výkonu práce mobilní na pracovišti náplň obchod oblast oblasti oddělení penzijní PR pracovní náplň rámec rok schopnost schopnosti směna stroj strojírenství technické tým úkol výběr výrobní výroby zkušenost