Teamleader/Mistr - Jedna směna

Lokalita Telč
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Tereza Břetenářová, zobrazit tel. číslo

Hledáme nového kolegu/yni na pozici Teamleadera/Mistr, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující společnosti. Společnost se zabývá výrobou stínící techniky. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těšte se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Telč

Popis pozice:

řízení svěřeného úseku výroby 8-15 operátorů

zajištění plynulosti výroby, řešení ad hoc problémů, které se mohou vyskytnout v průběhu dne

spoluúčast na plánování výroby, denní porady s vedoucím výroby

práce v jednosměnném provozu 6:00 – 14:30 hod.

Profil kandidáta:

zkušenosti s vedením pracovníků ve výrobní společnosti

proaktivní přístup

Nabízíme:

férové finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností

stravenky

příspěvky na penzijní připojištění

13 plat dle toho jak se daří společnosti

práce na jednu směnu 6:00 - 14:30 hod.

Máte zájem o tuto nabídku?