Operátor Německo - vydělejte si min. 50.000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Německo
Firma ProJobEU s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 49.000 – 60.000 Kč

ProJobEU s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Místo výkonu práce: Rastatt
Pracovní pozice: Operátor
Mzda brutto:
prvých 6 týdnů – od 49.930 Kč. / 1.950 €
při odpracovaní 5 měsíců – od 57.400 Kč / 2.243 €
Mzda se zvyšuje po 6 týdnů podle tarifní smlouvy cca každé dva měsíce
Termín nástupu: Ihned; doba neurčitá
Druh pracovního poměru: Německá pracovní smlouva, odvody sociální, zdravotní, důchodové

Náklady:

  • ubytovaní: náklady snáší zaměstnanec, zaměstnavatel poskytuje příspěvek
  • forma ubytování: víkendové domečky (cena ubytování: 0,– až 300€ )
  • doprava do zaměstnání: vlastní auto
  • stravování – zakoupeni stravy v závodní jídelně

Vzdálenost do práce: 5 – 7 km od závodu
BONUS: za používání osobních aut příspěvek 50€ brutto, při přepravě min. 3 osob do zaměstnání

Nabízíme:

  • podpora, poradenstvo při podaní žádosti o rodinné přídavky na děti, při podání daňového přiznání
  • školeni BOZP
  • dlouhodobá a perspektivní práce
  • přeplacení jednosměrných nákladů z ČR do NE po předložení cestovných výdajů

Náplň práce: montáž sedadel do aut Mercedes – Benz

  • pokládání vrchních materiálů do teplovzdušné pece, natáhnuti a sponkování pěnovou výplní
  • montáž vyhřívacích těles do sedadel a opěradel
  • montáž airbagů, bezpečnostních pásů a jich krytů, montáž opěrky hlavy spájení sedadel s opěradlem
  • žehlení vrchních materiálů sedaček

Příplatky za:

  • odpracované přesčasové hodiny
  • noční hodiny
  • hodiny během neděle, během svátku

Požadujeme:

  • znalost německého jazyka na úrovni A2/B1
  • zodpovědnost, spolehlivost
  • ochotu pracovat

Směnnost:
PONDĚLÍ – PÁTEK
06:00 – 14:30
14:30 – 23:00
Noční směna: začíná v nedělí

NEDĚLE: 22.30 – 6:00
PONDĚLÍ – ČTVRTEK: 23:00 – 06:00

Soboty a neděle jsou volné

Společnost, pro kterou se pozice obsazuje: ADIENT INTERIORS Ltd. Lídr v oblasti výroby automobilových sedadel, podvěsných systémů, podlahových konzol, výplní dveří a přístrojových desek. V závodě Rastatt se kompletují sedadla do Mercedesů třídy A a B, jako i výplně dveří, do stejných typů vozidel.

Své životopisy posílejte pomocí formuláře níže.

  • Německo
  • SH Job Partners s.r.o.
  • 76 800 – 80 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 23. dubna
  • Německo
  • ELSTA GmbH
  • 3 360 – 4 200 €
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na dovolenou
Zveřejněno: 19. dubna
  • Německo
    Benefity:
  • Německo
    Benefity:
  • Příspěvek na ubytování
  • Německo
  • OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.
  • 2 500 – 3 100 €
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na mobilní tarif
Zveřejněno: 18. dubna
  • Křetín
  • Jihomoravské dětské léčebny,…
  • 36 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
Zveřejněno: 30. října
  • Pardubice
  • Galerie Café Pardubice s.r.o.
  • 18 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 3. června
  • Tišice
  • H.C.S., spol. s r.o.
  • od 18 000 Kč
  • Zkrácený úvazek

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

AJ auto automobil bezpečnost bonus boty BOZP ČR daň den doba druh důchod EU formulář hodiny Chodov IT měsíc místo mobil mzda náklady náplň práce Německo odpovědnost odvody operátor OZP pec plat podpora pozice práce pracovní pracovní pozice pracovní smlouva přesčas příplatky příspěvek smlouva SOU společnost stravování tarif ubytování víkend výkon zaměstnanec zaměstnání zaměstnavatel zdravotní znalost žádost životopis daňové doprava jazyk kov materiál místo výkonu práce náklad náplň německá německé oblast oblasti odvod oprava osobní placení poměr pomoc PR přiznání směna smlouvy sociální stroj systém termín třídy výdaj výroby závod