Práce: Redaktor / Copywriter

lokalita: Nové Město, Praha zadavatel: First Class Publishing a.s. Odpovědět na inzerát

Koho hledáme?

Zajímáš se o svět obchodu a umíš o něm poutavě psát? Líbilo by se Ti spolu s námi vytvořit ten nejlepší český časopis o byznysu a sbírat zkušenosti po boku úspěšného Petra Casanovy? Chceš být součástí týmu, který se aktivně podílí na směru celého projektu?

Pak hledáme právě Tebe!

Právě rozšiřujeme tým magazínu Business Leaders a hledáme k nám nového kolegu či kolegyni, který nám pomůže vytvořit jedinečný titul na českém trhu. Hlavní je pro nás cílevědomost, zájem se učit a chuť připravit zajímavý obsah pro naše čtenáře.

Co bude Tvá náplň práce:

  • Tvorba obsahu na webové stránky, sociální sítě i do tištěného magazínu Business Leaders
  • Výběr témat do dalších vydání
  • Komunikace se čtenáři na sociálních sítích
  • Koordinace externích autorů, kontrola podkladů, deadlinů
  • Spolupráce s grafikem
  • Ve spolupráci s kolegy udávat směr celého konceptu

Co od Tebe očekáváme:

  • Orientaci ve světě byznysu, obchodu a podnikání
  • Schopnost vyhledávat a přinášet nová témata
  • Chuť psát kvalitní články o zajímavých lidech a projektech
  • Skvělou znalost gramatiky a stylistiky českého a anglického jazyka
  • Zodpovědnost, samostatnost a ochotu učit se novým věcem
  • Praxe z médií je velkou výhodou

Co Ti nabízíme:

  • Možnost aktivně se podílet na tvoření jedinečného projektu
  • Práci na plný úvazek
  • Kolektiv plný inspirativní kolegů, kteří se navzájem podporují
  • Služební počítač a telefon
  • Kancelář v centru Prahy přímo u stanice metra Muzeum
  • Adekvátní finanční ohodnocení

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Kontaktní osoba

Eliška Bartošová

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist