OSTRAHA PARKOVIŠTĚ - 100 Kč/hod.

Smluvní vztah dohoda o provedení práce (dpp)
Lokalita Praha  Černý Most, Praha
Firma ABAS IPS Management s.r.o.
Kategorie Ostatní
Min. vzdělání Základní

Co od Vás očekáváme:

Hledáme brigádníka na pozici: Ostraha parkoviště.

Náplň práce:

  • Zajištění správného fungování parkoviště
  • Koordinace vozů
  • Manuální práce s vozíky
  • 8 hodinové směny

Požadujeme:

  • Čistý trestní rejstřík
  • Zodpovědný přístup k práci
  • Časovou flexibilitu

Nabízíme:

  • Práci formou DPP – ideální jako přivýdělek
  • Nástup možný ihned
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Zprostředkování ubytování
  • Možnost vyplácení záloh na mzdu

VOLEJTE ZDARMA NA: zobrazit tel. číslo
e-mail přes odpovědní formulář

  • Tábor
  • ABAS IPS Management s.r.o.
  • 15 000 – 20 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. ledna
  • Staré Město, Uherské Hradiště
Zveřejněno: 22. října
  • Břeclav
  • 10 000 – 12 000 Kč
Zveřejněno: 18. září
  • Letňany, Praha
  • PPL Formation s.r.o.
  • 90 – 100 Kč / hod
Zveřejněno: 14. listopadu
  • Rychnov nad Kněžnou
  • ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o.
  • od 24 000 Kč
Zveřejněno: 4. února
  • Velichovky
  • Lázně 1897, s.r.o.
  • od 21 000 Kč
  • Liberec
  • UCT Fluid Delivery Solutions s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Lysá nad Labem
  • SHLEIN s.r.o.
  • od 13 350 Kč
  • Poděbrady
  • Muhamer Osmanoski
  • 13 350 – 17 000 Kč
  • Rožďalovice
  • Savas spol.s r.o.
  • 13 350 – 20 000 Kč
  • Vranovice, Brno-venkov
  • NÁBYTEK MIKULÍK s.r.o.
  • 21 000 – 35 000 Kč
  • Kutná Hora
  • AUTO HP, spol. s r.o.
  • 55 000 – 60 000 Kč
  • Uherské Hradiště
  • MetLife pojišťovna a.s.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 5. února
  • Nymburk
  • Jiří Tobiáš
  • 13 350 – 18 000 Kč

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

AJ Bor DPP hledám hodnocení IT možnost náplň práce nové ohodnocení práce přivýdělek směny ubytování výdělek zdarma brigádník dar finanční koordinace kov motivační náplň odpovědný PR přístup