Dělnické pozice - nenáročná práce - svoz ZDARMA

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Klášterec nad Ohří
Firma HOFMANN WIZARD s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 20.000 – 22.000 Kč

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce:
jednoduché obsluhování strojů
výroba funkčních a bezpečnostních dílů do aut
práce v kolektivu
práce ve třísměnném provozu

Požadujeme:

  • dobrý fyzický i zdravotní stav
  • manuální zručnost
  • chuť pracovat
  • zodpovědnost
  • spolehlivost

Nabízíme:

  • nástupní mzdu 20 000 Kč (hrubého)
  • po zaškolení se mzda zvedá
  • náborový příspěvek
  • stravování za 25 Kč (výběr ze 7 jídel)
  • DOPRAVA ZDARMA
  • dovolená 25 dní (týden navíc)
  • nástup ihned nebo dle domluvy

  • Ostrov, Karlovy Vary
  • HOFMANN WIZARD s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
  • Vhodné pro absolventy
včerejší
  • Amphenol Tuchel Industrial GmbH,…
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
Zveřejněno: 19. dubna
  • Chomutov
  • Intermont Opatrný zaměstnanecká s.r.o.
  • 38 000 – 48 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Služební auto
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
včerejší
  • Most
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 30 000 – 43 000 Kč
Zveřejněno: 22. dubna
  • Postoloprty
  • KB - BLOK systém, s.r.o.
  • 31 000 – 34 000 Kč
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
včerejší

ManpowerGroup s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Amphenol Tuchel Industrial GmbH, odštěpný závod, Intermont Opatrný zaměstnanecká s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., Lidé a Příležitosti s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., DISPONERO s.r.o., HEROS servis s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., Möbelix, Etimos Human s.r.o., RS agentura práce s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra, KRONOSPAN CR,spol. s r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., open recruitment s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Dopravce / Dopravkyně, Koordinátor / Koordinátorka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Skladník / Skladnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Svářeč / Svářečka, Oblastní manažer / manažerka, Provozní manažer / manažerka, Lisař / Lisařka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromontér / Elektromontérka, Servisní technik / technička, Kontrolor / kontrolorka kvality, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Elektrikář / Elektrikářka, Technik / technička automatizace

Kadaň, Ostrov, okres Karlovy Vary, Chomutov, Dalovice, okres Karlovy Vary, Žatec, okres Louny, Karlovy Vary, Havraň, Most, Tis u Blatna, Nové Sedlo, okres Sokolov, Horní Slavkov, Postoloprty, Litvínov, Sokolov, Louny, Mnichov, okres Cheb, Jeníkov, okres Teplice

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

bezpečnost Bor den dovolená HR mzda nábor náplň práce odpovědnost pozice práce příspěvek stravování školení týden výroba zdarma zdravotní zdravotní stav Zruč dar díl doprava kolektiv náborový náplň navíc oprava PR stav stroj výběr