Práce ve výrobě - nástup možný IHNED, svoz ZDARMA

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Chomutov
Firma HOFMANN WIZARD s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 20.000 – 21.000 Kč

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce:

  • jednoduché obsluhování strojů
  • výroba funkčních a bezpečnostních dílů do aut
  • práce v kolektivu
  • práce ve třísměnném provozu

Požadujeme:

  • dobrý fyzický i zdravotní stav
  • manuální zručnost
  • chuť pracovat
  • zodpovědnost
  • spolehlivost

Nabízíme:

  • nástupní mzdu 20 000 Kč (hrubého)
  • po zaškolení se mzda zvedá
  • náborový příspěvek
  • stravování za 25 Kč (výběr ze 7 jídel)
  • DOPRAVA ZDARMA
  • dovolená 25 dní (týden navíc)
  • nástup ihned nebo dle domluvy

  • Chomutov
  • SULCO Automotive Group, s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 26. března
  • Žatec, Louny
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
Zveřejněno: 22. března
  • Pohořelice, Brno-venkov
  • Michaela Kvapilová
  • 15 000 – 18 000 Kč
Zveřejněno: 12. října
  • Ostrava
  • Team Assistant
  • Ostrava

INDEX NOSLUŠ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., DISPONERO s.r.o., HEROS servis s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., JOB spectrum s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Etimos Human s.r.o., RS agentura práce s.r.o., APB - PLZEŇ a.s., Lidé a Příležitosti s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., LOGIT s.r.o., STILL ČR spol. s r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Human-Res s.r.o., Manuvia FairJob s.r.o., PATOK a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Mechanik / Mechanička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Lakýrník / Lakýrnice, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Lisař / Lisařka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Kontrolor / kontrolorka kvality, Obsluha strojů, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Elektrikář / Elektrikářka, Vedoucí servisu, Technik / technička automatizace

Chomutov, Havraň, Kadaň, Most, Žatec, okres Louny, Litvínov, Postoloprty, Podbořany, Louny

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Pokud potřebujete sdílet pracovní témata s veřejností, jako jsou zajímavá data nebo stížnosti na bezpráví, je dobré mít kontakty na přední profesní novinářské organizace. Ty vám mohou pomoci získat pozornost pro vaše záležitosti. V našem článku představujeme pět nejúčinnějších organizací, se kterými se vyplatí navázat spolupráci.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Zjistíte, v jakých případech má zaměstnavatel povinnost podat daňové přiznání za zaměstnance a kdy naopak si daňové přiznání musí zaměstnanec podat sám.

bezpečnost Bor den dovolená HR mzda nábor náplň práce odpovědnost práce příspěvek stravování školení týden výroba zdarma zdravotní zdravotní stav Zruč dar díl doprava kolektiv náborový náplň navíc oprava PR stav stroj výběr