Práce: Manipulant / skladník - České Velenice

lokalita: České Velenice zadavatel: winjobs s.r.o. Odpovědět na inzerát

MANIPULANT / SKLADNÍK
České Velenice
Mzda 20 000 – 23 500 Kč hrubého/měsíc.

Pro firmu se sídlem v Českých Velenicích hledáme až 5 MANIPULANTŮ / SKLADNÍKŮ.

Náplň práce:

  • zajištění dílenské logistiky vstupního materiálu, beden, hotových výrobků a rozpracované výroby na svěřených pracovištích
  • důsledné dodržování zásad bezpečné manipulace
  • dodržování zásad 5S při umístění materiálů a obalů (layout)
  • spoluodpovědnost za pořádek ve skladu obalů, HC + RV
  • spoluodpovědnost za pořádek na pracovištích, udržování manipulační techniky v odpovídajícím technickém stavu a čistotě
  • spolupráce s oddělením údržby při řešení závad manipulační techniky

Nabízíme:

  • stabilní pracovní zázemí
  • plat 20 000 – 23 000 hrubého/měsíc – včetně odměn za přítomnost a příplatku po zapracování

Požadujeme:

  • spolehlivost, nasazení, teamový duchstřední odborné vzdělání (2 roky zkušeností ve výrobě výhodou)
  • oprávnění na obsluhu VZV; uživatelskou znalost PC

Nástup možný ihned. Místo výkonu práce: České Velenice

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Délka prac. poměru

na dobu neurčitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

20.000 – 29.999 Kč

Kontaktní osoba

Harazímová Simona

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.