O nás

Společnost VKUS-BUSTAN s.r.o. byla založena v srpnu 2004 a v současné době patří k předním dodavatelům bezpečnostních a úklidových služeb a je významným zaměstnavatelem osob se zdravotním postižením. Bezpečnostní služby zajišťujeme jak pomocí fyzické tak technické ostrahy. Portfolio našich zákazníků tvoří instituce v rámci státní správy a samosprávy, sociální a zdravotnická zařízení a řada soukromých firem z různých odvětví průmyslu a obchodu. V rámci rozšiřování podnikatelských aktivit provozuje společnost i velkoobchodní a maloobchodní činnost se zaměřením na dodávky čistících a úklidových prostředků, hygienických potřeb, ochranných pracovních pomůcek, OOPP, kancelářských potřeb, výpočetní techniky apod.

Náplň práce:

Nabízíme práci, která je vhodná pro invalidní důchodce v rámci zajištění ostrahy areálu NORDIC STEEL s.r.o. ve Fulneku.

Hledáte stabilní práci? Pak hledáme právě Vás! Připojte se k nám a staňte se součástí našeho týmu který se stará o ostrahu budov našich zákazníků.

Jak budete pracovat (pracovní doba):

  • úvazek 32,5 hod. / týdně
  • práce podle plánu směn se střídáním ranních a nočních 12ti hodinových směn
  • práce v kolektivu 5ti strážných

Co budete dělat:

  • evidence návštěv,
  • evidence příjezdu a odjezdu vozidel
  • spojování telefonních hovorů,
  • komunikace s klienty
  • fyzicky nenáročná obchůzková činnost
  • jednoduchá obsluha zabezpečovacího a požárního systému
  • sledování obrazu kamerového systému
  • jednoduchá písemná evidence.

Co od Vás očekáváme:

  • čistý trestní rejstřík
  • certifikát strážný (výhodou) nikoli podmínkou - je možnost jej u nás absolvovat
  • komunikační schopnosti
  • základní znalost práce na počítači
  • důslednost, flexibilnost, vstřícnost, loajalita

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zajímavé mzdové ohodnocení od 128,00 do 138,00 Kč/hod. dle příplatků
  • výplata mzdy v pevných termínech a to na účet nebo složenkou
  • zázemí stabilní a specializované firmy
  • možnost profesního růstu
  • individuální a lidský přístup ke každému zaměstnanci

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

Česká pošta, s.p. | Česká pošta, s.p. | Odry Odry
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 12. srpna
M3 konzult, s.r.o. | M3 konzult, s.r.o. | Mariánské Hory, Ostrava Mariánské Hory, Ostrava
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 11. srpna
Město Nový Jičín | Město Nový Jičín | Nový Jičín Nový Jičín
  • 33 280 – 49 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 9. srpna
Orienta Czech s.r.o. | Orienta Czech s.r.o. | Kopřivnice Kopřivnice
  • 40 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 8. srpna
21 Consult Group s.r.o. | 21 Consult Group s.r.o. | Ostrava Ostrava
  • 32 000 – 34 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 8. srpna
Kaufland Česká republika v.o.s. | Kaufland Česká republika v.o… | Frýdek-Místek Frýdek-Místek
  • 24 750 – 26 250 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 8. srpna
Kaufland Česká republika v.o.s. | Kaufland Česká republika v.o… | Krnov Krnov
  • 33 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 8. srpna
Česká pošta, s.p. | Česká pošta, s.p. | Bohumín Bohumín
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 8. srpna
InfoTel, spol. s r.o. | InfoTel, spol. s r.o. | Moravská Ostrava, Ostrava Moravská Ostrava, Ostrava
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 8. srpna
LogicVision s.r.o. | LogicVision s.r.o. | Frýdek-Místek Frýdek-Místek
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 8. srpna
VKUS-BUSTAN s.r.o. | VKUS-BUSTAN s.r.o. | Frýdek-Místek Frýdek-Místek
  • 19 500 – 22 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 7. srpna
METOSA GROUP s.r.o. | METOSA GROUP s.r.o. | Krnov Krnov
  • 38 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 7. srpna
Stolárna na statku s.r.o. | Stolárna na statku s.r.o. | Bílov, Nový Jičín Bílov, Nový Jičín
  • 30 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 7. srpna
Správa železnic, státní organizace | Správa železnic, státní… | Pardubice Pardubice
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 11. července
T.RAD Czech s.r.o. | T.RAD Czech s.r.o. | Unhošť Unhošť
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 1. srpna
ZOO ve dvoře s.r.o. | ZOO ve dvoře s.r.o. | Smíchov, Praha Smíchov, Praha
  • 26 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 1. srpna
Chromservis s.r.o. | Chromservis s.r.o. | Ostrava Ostrava
  • 40 000 – 80 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 1. srpna
IDEAL-Trade Service, spol. s r.o. | IDEAL-Trade Service, spol. s… | Slatina, Brno Slatina, Brno
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 1. srpna
Lead - Project Advices s.r.o. | Lead - Project Advices s.r.o. | Drásov, Brno-venkov Drásov, Brno-venkov
  • 35 000 – 39 998 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 1. srpna

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Comac jobs s.r.o., Modivo Czech, s.r.o., SMS finance, a.s., Česká pošta, s.p., Advantage Consulting, s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., Česká spořitelna, a.s., Allegro Retail a.s., Logflex CZ s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Ekodoma s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., RIXO a.s., 4Life Direct Insurance Services s.r.o., odštěpný závod, BASIC Česká republika, z.s., TechnologyPipe Services s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Alza.cz a.s., VKUS-BUSTAN s.r.o., TESCOMA s.r.o., Broker Investment, s.r.o., Deklarace odpovědného podnikání z. s., Trenkwalder a.s., Ptáček - velkoobchod, a.s., První novinová společnost a.s., ABI Special s.r.o., Ubbe s. r. o., Biskupství ostravsko-opavské, M3 konzult, s.r.o., Krajské ředitelství policie Zlínského kraje, Město Nový Jičín, Správa železnic, státní organizace, Orienta Czech s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., RAVEN CZ a.s., Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra, Statutární město Havířov, INDEX NOSLUŠ s.r.o., InfoTel, spol. s r.o., LogicVision s.r.o., Central Warehouse Solution s.r.o., Město Bruntál, METOSA GROUP s.r.o., Stolárna na statku s.r.o., Vsetínská nemocnice a.s., O2 Czech Republic a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Pracovník / pracovnice správy pohledávek, Referent / Referentka, Specialista / specialistka plánování, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Dispečer / Dispečerka, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Finanční analytik / analytička, Finanční poradce / poradkyně, Finanční kontroling, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Úvěrový specialista / specialistka, Nákupčí, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Vedoucí obchodu, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Zámečník / Zámečnice, Chůva dětí, Lektor / Lektorka, Uklízeč / Uklízečka, Svářeč / Svářečka, Obchodní manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Kouč / Koučka, Pedagogický asistent / asistentka, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Vychovatel / Vychovatelka, Manažer / manažerka prodeje, Finanční specialista / specialistka

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Ostrava, Moravská Ostrava, Ostrava, Poruba, Ostrava, Nový Jičín, Frýdlant nad Ostravicí, Hrušov, Ostrava, Mošnov, Celá ČR, Vsetín, Šenov, Bílovec, Český Těšín, Třinec, Studénka, Frýdek-Místek, Sedliště, okres Frýdek-Místek, Třebovice, Ostrava, Odry, Rokytnice, Vsetín, Karviná, Opava, Fulnek, Mariánské Hory, Ostrava, Bystřice pod Hostýnem, Kopřivnice, Velká Bystřice, Krnov, Bohumín, Svinov, Ostrava, Vyšní Lhoty, Havířov, Lipník nad Bečvou, Bruntál, Bílov, okres Nový Jičín

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

Praha nabízí hromadu práce. Jak ale vybrat firmu, která hraje fér?

Praha nabízí hromadu práce. Jak ale vybrat firmu, která hraje fér?

V hlavním městě narazíte na desítky lákavých pracovních inzerátů. Jenže po nástupu často přijde vystřízlivění: slibovaná flexibilita se změní ve striktní docházku, „rodinná atmosféra“ skrývá toxické vztahy a benefity zůstávají jen na papíře. Jak si tedy nenaběhnout?

bezpečnost
Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

VYHRAJ 1 000 Kč!

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

JDU HODNOTIT