Operátor výroby, 20 - 25 000 Kč, docházkový bonus!

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Ivanovice na Hané
Firma WORKSPOT s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 20.000 – 25.000 Kč

Na pracoviště v Ivanovicích na Hané hledáme zručné zaměstnance do 3směnného provozu (R/O/N) od pondělí do pátku!

Jedná se o práci operátora na lince.

Náplň práce:

  • montáž plastových dílů
  • vedení záznamu o pracovních aktivitách

Požadujeme:

  • pečlivost, časová flexibilita
  • dobrý zrak (brýle nejsou překážkou)

Nabízíme:

  • zajímavou mzdu
  • jistotu dlouhodobé spolupráce
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • docházkový bonus 450 – 1000,– Kč/měsíc
  • bonus za dobře odvedenou práci 1200,– Kč/měsíc
  • příplatek za práci v noci 20,– Kč/hod
  • příplatek za práci odpoledne 7,– Kč/hod
  • korektní jednání

Máte zájem o tuto nabídku?