Volné místo ve firmě ČSOB Pojišťovna

Přepážkový/á pracovník/ce Polička

Smluvní vztah práce na živnostenský list (osvč)
Lokalita Polička
Zadavatel ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Bankovnictví, finance a pojišťovnictví, Obchod, nákup a prodej zboží
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

O nás

ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB

Jsme univerzální pojišťovna, která nabízí ucelené pojišťovací služby občanům a živnostníkům stejně jako malým a středním podnikům i velkým korporacím. Svých zaměstnanců si vážíme a snažíme se o to, aby u nás byli maximálně spokojeni. I proto jsme již víckrát získali ocenění „Zaměstnavatel regionu".

Co od Vás očekáváme:

Pro pobočku v Poličce hledáme nového/ou kolegu/yni.

Co budete dělat?

  • Pomáhat klientům při jejich rozhodování na obchodním klientském místě (kancelář/pobočka) a řešit jejich požadavky a potřeby.
  • Péče PŘEDEVŠÍM O STÁVAJÍCÍ KLIENTY, KTEŘÍ PŘICHÁZÍ NA POBOČKU – práce s přiděleným stávajícím kmenem.
  • Dojednávat schůzky s přidělenými klienty (kontakty).
  • Rozvoj obchodních aktivit ve svěřené oblasti – nabídka a prodej pojištění, tvořit vlastní portfolio klientů (s pomocí manažera a stávajícího portfolia klientů).
  • Pravidelné vzdělávání se – zajištěné ze strany společnosti.

Jaké peníze si vyděláte?

  • Průměrně si u nás vyděláte 25 – 40 tis. Minimálně však 20 tis.

Co Vám nabízíme?

  • Prestižní a užitečnou práci.
  • Solidně rostoucí příjem ve vazbě na Vaše rostoucí znalosti a zkušenosti.
  • Do začátků Vám pomůžeme nadstandardní finanční podporou a propracovaným systémem vzdělávání a rozvoje.
  • Výše Vašich příjmů nezávisí na šéfovi, ale na Vás (není strop).
  • Budete si vytvářet pasivní příjem pro klidnější budoucnost.
  • Částečný home office.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Zázemí největší finanční skupiny v ČR.
  • Dobrý pracovní tým a příjemné pracovní prostředí.
  • Možnost dalšího kariérního růstu.

Co by Vám nemělo chybět – KOHO HLEDÁME:

  • Často a rád komunikujete s lidmi.
  • Dokážete argumentovat a hledat řešení.
  • Máte min. SŠ vzdělání.

Vše Vám bude podrobně vysvětleno na osobním pohovoru. Zajímá Vás více informací? Zašlete nám prosím Váš aktuální strukturovaný životopis.

  • Sebranice, Blansko
  • ALPS Electric Czech, s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
dnešní
  • Dolní Dobrouč
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
Zveřejněno: 21. března
  • Žamberk
  • Šmídl Provozní Holding s.r.o.
    Benefity:
  • Sickdays
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
Zveřejněno: 25. března
  • Ústí nad Labem
  • DAŠA TESAŘOVÁ
  • 20 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 15. března
  • Frýdek-Místek
  • Marta Kazárová
  • 29 000 – 31 000 Kč

HOBRA - Školník s.r.o., EVROPA realitní kancelář, Domácí hospic Vysočina, o.p.s., Schaeffler Production CZ s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Ravensburger Karton s.r.o., CENTRUM CHYTRÝCH FASÁD s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o., ACARA PRAHA, s.r.o., SANITINO s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., Česká spořitelna, a.s., TextilEco a.s., HOFMANN WIZARD s.r.o., PK ham spol. s r.o., Hilti ČR spol. s r.o., Letoplast s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., ALPS Electric Czech, s.r.o., BAUMÜLLER BRNO, s.r.o., NIKA Logistics a.s., JOBSTART s.r.o., SKLÁRNY MORAVIA, akciová společnost, RKO GROUP a.s., Hotel Černá Hora, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Expedo s.r.o., VIVANTIS a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., PERFO LINEA a.s., LKQ CZ s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Dibaq a.s., VEZEKO s.r.o., STATING s.r.o., Armádní Servisní, příspěvková organizace, Tlapnet s.r.o., JVU spol. s r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., O.K. solution, s.r.o., ISAN Radiátory s.r.o., LIMEX ČR, s.r.o., TRIDO, s.r.o., BAS Rudice spol. s r.o., ZLKL, s. r. o., AC Jobs, s.r.o., Designer Werk s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Matěj Gregor, INDEX NOSLUŠ s.r.o., Eco Face s.r.o., Go Digital! s.r.o., ELGAS, s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., UlovDomov.cz s.r.o., M-byt s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Analytik / analytička obchodu, Fakturant / Fakturantka, Office manager, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Vedoucí týmu / Team leader, Nákupčí, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Pokladník / Pokladnice, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Personalista / Personalistka, Zámečník / Zámečnice, Svářeč / Svářečka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní ředitel / ředitelka (CSO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Plánovač / plánovačka výroby, Servisní technik / technička, Recepční, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Event manager, Opravář / Opravářka, Elektrikář / Elektrikářka

Celá ČR, Nové Město na Moravě, Svitavy, Polička, Litomyšl, Česká Třebová, Hlinsko, okres Chrudim, Vysoké Mýto, Žďár nad Sázavou, Letovice, Moravská Třebová, Choceň, Sebranice, okres Blansko, Dolní Dobrouč, Skalice nad Svitavou, Hrochův Týnec, Boskovice, Úsobrno, Moravany, okres Pardubice, Slatiňany, Černá Hora, Tišnov, Tuněchody, Chrudim, Chotěboř, Helvíkovice, Žamberk, Holice, Velké Meziříčí, Vamberk, Kostelec nad Orlicí, Těchonín, Bylany, Polná, Zábřeh, Velká Bíteš, Mohelnice, okres Šumperk, Blansko, Loštice, Rychnov nad Kněžnou, Kuřim, Pardubice

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

AJ aktuální budoucnost ČR flexibilní hledám hledat home office IT kancelář manažer možnost nabídka náplň práce NDA nové obchodní Office péče peníze pobočka pohovor pojištění Polička požadavky práce pracovní pracovní prostředí pracovník prostředí rozvoj růst společnost společnosti strukturovaný životopis vzdělání vzdělávání zkušenosti znalost znalosti životopis dar finanční kariérní kontakt kov náplň obchod oblast oblasti osobní pomoc PR prodej příjemné příjemné pracovní prostředí řešení schůzky standard systém tým výše zkušenost