Volné místo ve firmě Česká pošta, s.p.

Doručovatel/Ka Balíkový S Řízením

Lokalita Nymburk
Mzda 26.000 – 29.500 Kč

O nás

Česká pošta, s.p.

Každý je u nás důležitým členem týmu. Proto je nezbytné, abychom sdíleli své cíle a hodnoty. Jen tak můžeme být společně moderní firmou, kde se zaměstnancům dobře pracuje a kam se zákazníci rádi vracejí.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Náplň práce: příprava balíkových zásilek a jejich doručování, uložení nedoručených zásilek na ukládacích poštách, vyúčtování zásilek a finanční hotovosti po návratu na pracoviště, řízení motorového vozidla.

Požadujeme: dobrý zdravotní a fyzický stav, základní znalost práce na PC, ŘP sk. B.

Výhody: zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, možnost aktivně se podílet na růstu kvality služeb a celé firmy, různorodá práce s možností denního kontaktu s klienty, základní pracovní doba 40 hod. týdně a 5 týdnů dovolené, široká škála benefitů, včetně rekreace ve vlastních rekreačních zařízeních, místo výkonu práce Nymburk.

Kontaktujte nás pouze e-mailem: e-mail přes odpovědní formulář