ALPS Electric Czech, s.r.o.

Technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení

Sebranice, Blansko
od 30.000 Kč
Plný úvazek

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Máme pro vás tisíce pracovních příležitostí, které čekají právě na vás:
Zobrazit všechny nabídky

O nás

ALPS Electric Czech, s.r.o.

ALPS Electric Czech, s.r.o. je součástí skupiny ALPS ALPINE, která se zabývá vývojem a výrobou elektronických komponent a automotivního infotainmentu.

Popis činnosti:
Odpovědnost za provoz, údržbu a seřizování strojů – částí výrobních linek.

Kvalifikační předpoklady:

  • středoškolské vzdělání – ideální kombinace strojní a elektro slaboproud
  • praxe na podobné pozici podmínkou
  • znalost programování PLC výhodou
  • zkoušky z vyh. 50 § 5 a výše nutné
  • časová flexibilita, dobrá pracovní morálka
  • ochota pracovat ve směnném provozu
  • znalost AJ na komunikativní úrovni výhodou, základy podmínkou

Nabízíme:

  • – práci v dynamickém kolektivu a příjemném pracovním prostředí
  • – možnost seberealizace v klíčových pozicích
  • – příležitosti pro absolventy – zaškolení pro ty, kteří nemají vzdělání v oboru včetně možnosti trvalého růstu
  • 25 dní dovolené
  • zázemí silné mezinárodní firmy řadící se k vůbec největším v oboru
  • možnost celodenního stravování za dotovanou cenu

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

JAPO - transport s.r.o. | JAPO - transport s.r.o. | Popůvky, Brno-venkov Popůvky, Brno-venkov
  • Plný úvazek
včerejší
Pekařství a cukrářství Sázava, a.s. | Pekařství a cukrářství Sázava… | Lanškroun Lanškroun
  • 32 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
včerejší
Fibertex Nonwovens, a.s. | Fibertex Nonwovens, a.s. | Předměstí, Svitavy Předměstí, Svitavy
  • 35 000 – 44 100 Kč
  • Plný úvazek
včerejší
MARKOS Production s.r.o. | MARKOS Production s.r.o. | Horní Heršpice, Brno Horní Heršpice, Brno
  • Plný úvazek
včerejší
Love Patatas, s.r.o. | Love Patatas, s.r.o. | Brno Brno
  • 28 000 – 34 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. března
FG Energy s.r.o. | FG Energy s.r.o. | Ostrava Ostrava
  • 29 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 19. dubna
Zdeněk Blecha s.r.o. | Zdeněk Blecha s.r.o. | Kralovice, Plzeň-sever Kralovice, Plzeň-sever
  • 30 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 19. dubna
ITC Services s.r.o. | ITC Services s.r.o. | Háje, Praha Háje, Praha
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 22. března
I K M s.r.o. | I K M s.r.o. | Blansko Blansko
  • od 17 900 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. března
Adast Systems, a.s. | Adast Systems, a.s. | Adamov, Blansko Adamov, Blansko
  • od 19 700 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. března
I K M s.r.o. | I K M s.r.o. | Blansko Blansko
  • od 19 700 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. března
TRIDO, s.r.o. | TRIDO, s.r.o. | Blansko Blansko
  • od 28 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. března
COLORprofi Industry, spol. s r.o. | COLORprofi Industry, spol. s… | Boskovice Boskovice
  • 20 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. března
Adast Systems, a.s. | Adast Systems, a.s. | Adamov, Blansko Adamov, Blansko
  • od 19 700 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. března
RECYKLBOX s. r. o. | RECYKLBOX s. r. o. | Líně Líně
  • od 17 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. března
Mentor Thaqi | Mentor Thaqi | Chotěboř Chotěboř
  • od 20 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. března
HOUFEK a.s. | HOUFEK a.s. | Golčův Jeníkov Golčův Jeníkov
  • od 23 500 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. března
HOUFEK a.s. | HOUFEK a.s. | Golčův Jeníkov Golčův Jeníkov
  • od 21 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. března
Správa železnic, státní organizace | Správa železnic, státní… | Nemotice Nemotice
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 19. dubna

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Deklarace odpovědného podnikání z. s., Jobs Contact Personal, s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Crocodille ČR, spol. s r.o., PROROZVOZ s.r.o., Partners Financial Services, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Orienta Czech s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., XXXLutz, Grafton Recruitment s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., Tyros Loading Systems CZ s.r.o., Letoplast s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., TJ TESLA BRNO z.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., AC Jobs, s.r.o., AGROPT spol. s r.o., O.K. solution, s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., CARGO-HORTIM, spol. s r.o., IFE-CR,a.s., mBlue Czech, s.r.o., Ministerstvo práce a sociálních věcí, TRIDO, s.r.o., Větrník, s.r.o., Albert Česká republika, s.r.o., JAPO - transport s.r.o., ABI Special s.r.o., QUALITY GASTRO s.r.o., Úklidový servis ŠKAROUPKA s.r.o., STROJÍRNA NOVOTNÝ s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Eden Europe, s.r.o., Josef Škrkoň - Techplast, a.s., STAREZ - SPORT, a.s., Pekařství a cukrářství Sázava, a.s., Fibertex Nonwovens, a.s., PROKOP MOSTY s.r.o., SAFE LOGIC s.r.o., SilentLab s.r.o., MARKOS Production s.r.o., KOH-I-NOOR PONAS s.r.o., Věra Pietrasová, Pila Hošek s.r.o., Fusakle s.r.o., Lohmann & Rauscher, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Office manager, Telefonní prodejce / prodejkyně, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Nákupčí, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Bankovní specialista / specialistka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Prodavač / Prodavačka, Brusič / Brusička, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Truhlář / Truhlářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Kadeřník a holič / Kadeřnice a holička, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Frézař / Frézařka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářeč / Svářečka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Technolog / technoložka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Opravář / Opravářka, Technik / technička automatizace

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Horka nad Moravou, Brno, Olomouc, Svitavy, Tišnov, Prostějov, Letovice, Nové Město na Moravě, Pačlavice, Velké Meziříčí, Česká Třebová, Žďár nad Sázavou, Modřice, Nová Ulice, Olomouc, Blansko, Zábřeh, Popůvky, okres Brno-venkov, Lanškroun, Vyškov, Hrabová, Adamov, okres Blansko, Předměstí, Svitavy, Slatina, Brno, Horní Heršpice, Brno, Polička, Štýřice, Brno, Ivančice, Slavkov u Brna

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

VYHRAJ 1 000 Kč!

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

JDU HODNOTIT