- 35 000 – 40 000 Kč
- Plný úvazek
Pracoviště: Hrobice 136, 763 15 Slušovice
Broučkova 372, Příluky, 760 01 Zlín
Na Hrádku 100, 763 16 Fryšták
Na Hrádku 455, 763 16 Fryšták
Prac.poměr: od 1.9.2023 (nebo dle dohody) do 31.12.2024 (možnost následného prodloužení na dobu neurčitou).
Platová třída: 11 (výše platu je určená dle započitatelné praxe na základě NV č. 341/2017 Sb., ve znění pozdějších předpisů; k platu přísluší příplatek za vedení a v případě dosahování velmi dobrých pracovních výsledků přiznání osobního příplatku).
Hrubý měsíční plat: od 29.620,– Kč do 43.330,– Kč (dle platových tabulek v závislosti na započitatelné praxi).
V případě zájmu o tuto pozici prosím zašlete nejpozději do 10.8.2023 na e-mail e-mail přes
:Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.
Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!
Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.
V hlavním městě narazíte na desítky lákavých pracovních inzerátů. Jenže po nástupu často přijde vystřízlivění: slibovaná flexibilita se změní ve striktní docházku, „rodinná atmosféra“ skrývá toxické vztahy a benefity zůstávají jen na papíře. Jak si tedy nenaběhnout?