Hledáme lidem práci Manpower

Montážní dělník - nutná manuální zručnost, vše ostatní naučíme

Lokalita Moravský Krumlov
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Hledáte práci pouze na ranní směnu? Jste manuálně zručný a zvládnete používat základní nářadí? Pro svého klienta – rodinnou firmu u Moravského Krumlova – hledám šikovného a spolehlivého člověka. Tak se mi ozvěte a získejte fajn práci kousek od domu.

Popis pozice:

-Budete montovat a skládat polohovací zdravotnická zařízení.

-Postupně se zaškolíte a zkusíte si různé fáze montáže.

Profil kandidáta:

-Jste manuálně zručný – praxe není třeba, vše Vás naučíme.

-Je na Vás spoleh a umíte pracovat v týmu.

Nabízíme:

-Mzdu, kterou můžete sami ovlivnit.

-Práci v rodinné firmě kousek od domu.

-Zaměstnání jen na jednu směnu.

-Dotované jídlo každý den.

-Stabilní práci do budoucna.

Zaujala Vás tato nabídka? Tak neváhejte a využijte skvělou příležitost. Klikněte na tlačítko ODPOVĚDĚT nebo volejte na zobrazit tel. číslo . Těším se na Vás!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Závodní stravování Závodní stravování

Skladník s VZV

Nutně vás hledají
  • Syrovice
  • ONIO s.r.o.
  • 28 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 15. dubna

Brusič/Ka – Ostřič/Ka

  • Brno
  • Střední škola technická a ekonomická…
  • 17 350 – 25 290 Kč
Zveřejněno: 12. dubna
  • Uherčice, Břeclav
  • KovoSmetana s.r.o.
  • 30 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 11. dubna
  • Ivančice
  • Jatka Ivančice, s.r.o.
  • 30 000 – 37 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na ubytování
Zveřejněno: 17. dubna
  • Tasovice, Znojmo
  • KASALI, s.r.o.
  • 40 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Brno
  • PMK.CZ s.r.o.
  • 40 000 – 80 000 Kč
  • Brno
  • FORUM STANY s.r.o.
  • 40 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 16. dubna
  • Brno
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
  • Brno
  • 22 170 – 27 260 Kč

ONIO s.r.o., Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace, KovoSmetana s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Pekárna IVANKA s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Jatka Ivančice, s.r.o., CPI Moravia Books s.r.o., HUMANIC CZ spol. s r.o., M - SILNICE a.s., KASALI, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., První brněnská strojírna Velká Bíteš, a. s., MAXIN'S People Czech, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., OLMAN SERVICE s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., RANOB s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, SurGal Clinic s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., AMNproTrade s.r.o., A B H Design, s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., PMK.CZ s.r.o., IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s., Möbelix, CRI ameba.eu, s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Věra Pietrasová, Manuvia Bonjob s.r.o., AUTO POKORNÝ, s.r.o., FORUM STANY s.r.o., Česká pošta, s.p., META-PYRO, s.r.o., FK system - povrchové úpravy, s.r.o., Horavia s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., stoba Precizní Technika s.r.o., RAVEN CZ a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Skanska a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Umělecká výroba, Zámečník / Zámečnice, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Svářeč / Svářečka, Školní zaměstnanec / zaměstnankyně, Lisař / Lisařka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářečský inženýr / inženýrka, Kontrolor / Kontrolorka, Plánovač / plánovačka výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Revizní technik / technička, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Pomocný pracovník / pracovnice v polygrafii, Polygrafický technik / technička, Tiskař / Tiskařka, Opravář / Opravářka, Elektronik / Elektronička

Syrovice, Brno, Uherčice, okres Břeclav, Moravský Krumlov, Ivančice, Rosice, okres Brno-venkov, Pohořelice, okres Brno-venkov, Rajhradice, Modřice, Tasovice, okres Znojmo, Velká Bíteš

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

AJ dělník den hledám HR inzerát inzeráty IT jídlo kandidát Krumlov místa moravské nabídka postup pozice pracovní pracovní místa praxe řízení SOU společnost společnosti stabilní uchazeč vyšší zaměstnání Zruč kov Ostatní PR profi příležitost případ přístup tým volná pracovní místa