Volné místo ve firmě Comac jobs s.r.o.

Panie i panowie, zapraszamy do C. Cieszyna| do 30.000Kč ☀

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro cizince
Lokalita Karviná
Firma Comac jobs s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Dělník / Dělnice, Lakýrník / Lakýrnice, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka výroby, Obsluha strojů
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý začátečník A2)
Hrubá mzda 25.000 – 30.000 Kč
Kontakt Aleksandra Sikora, zobrazit tel. číslo

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

Czeska firma z ponad 100-letnią tradycją, oferuje wolne stanowiska pracy w dziale lakierni oraz w dziale pakowania.

Jeśli szukasz lekkiej pracy, która nie wymaga dużego wysiłku fizycznego, albo po prostu pragniesz więcej wolnego czasu na weekendy, to jesteśmy dla Ciebie idealnym miejscem! Czeski Cieszyn, tylko 4 kilometry od rynku :-)

Náplň práce:

W zależności od działu:

  • obsługa maszyn i urządzeń potrzebnych do produkcji,

  • obróbka materiałów w celu uzyskania gotowych produktów,

  • pakowanie gotowych wyrobów, przygotowanie do wysyłki gotowych zamówień.

Co od Vás očekáváme:

  • dobrego stanu zdrowia,
  • własnego środka transportu,
  • odpowiedzialnego podejścia do pracy.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • 20 dni urlopu + 5 dodatkowych,
  • Bonus frekwencyjny 0 - 2000 Kč,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Dodatki wynikające z czeskiego prawa pracy,
  • Dofinansowane posiłki w stołówce pracowniczej,
  • Ubezpieczenie zdrowotne na terenie Republiki Czeskiej,
  • Trzy zmiany po 8h od poniedziałku do piątku, weekendy wolne.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej i umówić się na spotkanie, prześlij nam swoje CV, zadzwoń lub wyślij SMS o treści "KS", a my skontaktujemy się z Tobą!

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Cyclist-friendly office Cyclist-friendly office
  • Parkoviště Parkoviště

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

AJ bonus CV firma Lom náplň práce práce sport kontakt náplň PR