Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Obchodní zástupce, auto i k soukr. účelům, i junior

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Jičín   Zobrazit na mapě
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví, Obchod, nákup a prodej zboží, Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Kontakt Aneta Dubská, zobrazit tel. číslo

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Náplň práce:
Jste technicky orientovaný/á a zároveň máte obchodního ducha? Dokážete vysvětlit i složitější elektrotechnické koncepty jednoduchým a srozumitelným způsobem? Připojte se k šikovnému obchodnímu týmu a buďte klíčovým spojením mezi technickými řešeními a potřebami zákazníků. Nabízíme zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, auto i pro soukromé účely, home office, prémie aj.

  • obchodní činnost v oblasti elektrotechnicky
  • vyhledávání a získávání nových zákazníků a obchodních příležitostí na trhu
  • vytváření a vyhodnocování obchodní strategie
  • průzkum trhu, analýza konkurence
  • příprava nabídek a nastavování obchodních podmínek

Pracovní doba: flexibilní prac. doba + časté výjezdy ke klientům a na schůzky, občasný home office

Nástup možný ihned, nebo dle domluvy.

Nabízíme:

  • motivující mzdové ohodnocení dle obratu
  • služební automobil (i k soukromým účelům)
  • volnou ruku a možnost se realizovat
  • příspěvky na životní/penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • práci na hlavní pracovní poměr a na dobu neurčitou ve stabilní firmě
  • vzdělávací a teambuildingové akce
  • služební telefon a notebook
  • stabilní tržní prostředí
  • možnost kariérního růstu, vzdělávání, jazykové kurzy
  • práci v příjemném kolektivu

Požadujeme:

  • technické vzdělání či zájem o obor elektro, technika apod.
  • obchodní a komunikační dovednosti
  • komunikativní znalost německého jazyka
  • řidičský průkaz skup. B – aktivní řidič

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

AJ akce analýza auto automobil Bor CV činnost doba elektro EU flexibilní hlavní hodnocení home office IT kurz kurzy Luže mobil možnost na dobu neurčitou náplň práce obchodní obchodní zástupce Office ohodnocení penzijní připojištění pojištění práce pracovní pracovní doba pracovní poměr prostředí průzkum připojištění růst služební služební auto SOU společnost společnosti stabilní strategie stravenky teambuilding technik telefon volno výjezd výjezdy vzdělání vzdělávání zástupce znalost dovednost dovolené jazyk kariérní kolektiv komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti kov možnost kariérního růstu mzdové na dobu náplň německé obchod oblast oblasti obor PC penzijní poměr PR prémie příjemné příležitost příprava příspěvky řešení řidič schůzky stav technické technický technika trh tržní tým zájem zákazník životní