Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Vývojář elektro, i absolvent, flexi prac. doba, AJ/NJ

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Nový Bydžov   Zobrazit na mapě
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Kontakt Aneta Dubská, zobrazit tel. číslo

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Náplň práce:
Chcete být součástí týmu, který tvoří budoucnost? Máme pro vás skvělou příležitost! Buďte součástí stabilní a inovativní firmy, která hledá váš talent a vášeň pro vývoj. Přidejte se k nám a pomozte nám přetvořit svět prostřednictvím inovace a technologie!

Nabízíme zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, získání praxe v zajímavém oboru a odvětví, možnost rozvíjet se a vzdělávat se, aj.

  • Účast na návrhu, vývoji a testování nových projektů
  • Spolupráce s týmem vývojářů a projektovými manažery
  • Analýza požadavků a návrh efektivních řešení
  • Zlepšování kvality a hledání stinných míst a efektivních řešení
  • Zajištění vysoké úrovně kvality a výkonnosti produktů
  • Účast na služebních cestách a veletrzích

Pracovní doba: flexibilní prac. doba s pevnou složkou od 9:00–14:00.

Nástup možný ihned, nebo dle domluvy.

Nabízíme:

  • motivující mzdové ohodnocení dle praxe
  • pružná pracovní doba
  • získání praxe
  • volnou ruku a možnost se realizovat
  • příspěvky na životní/penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • práci na hlavní pracovní poměr a na dobu neurčitou ve stabilní firmě
  • vzdělávací a teambuildingové akce
  • služební telefon a notebook
  • stabilní tržní prostředí
  • možnost kariérního růstu, vzdělávání, jazykové kurzy
  • práci v příjemném kolektivu

Požadujeme:

  • technické či elektro vzdělání, orientace v elektrotechnických oborech
  • komunikativní znalost německého jazyka, příp. AJ
  • řidičský průkaz skup. B – aktivní řidič

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

absolvent AJ akce analýza Bor budoucnost doba elektro EU flexibilní hlavní hodnocení inovace IT kurz kurzy kvality Luže manažer možnost na dobu neurčitou náplň práce ohodnocení penzijní připojištění pojištění práce pracovní pracovní doba pracovní poměr praxe prostředí pružná pracovní doba připojištění růst služební SOU společnost společnosti spolupráce stabilní stravenky teambuilding technologie telefon volno výkon vysoké vzdělání vzdělávání získání znalost dovolené firmy inovativní jazyk kariérní kolektiv kov možnost kariérního růstu mzdové na dobu náplň německé obor penzijní poměr PR projekt projektový pružná příjemné příležitost příspěvky řešení řidič součást talent technické technický technolog test tržní tým výkonnost vývojář životní