Recepční

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou od 1. 6. 2022)
Lokalita Praha  Karlín, Praha
Firma Sargas Real Estate s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

O nás

My v Pentě to máme trochu jinak! Žádné nálepky, žádné cedulky! Všichni děláme vše pro klienta, ať už jsme na baru, v restauraci, nebo za recepcí. Pokud jsi stejně jako my člověk, který má rád lidi, rád pracuje a nerad se nudí, tohle je pro Tebe ideální příležitost. Pentahotel je lifestyle hotel, kde je vše jinak, než jak to znáš

Náplň práce:

Jako Guest Service Agent se budeš starat o to, aby každý, kdo zavítá do našeho hotelu odcházel s pozitivním zážitkem. Nezáleží na zkušenostech, rádi Tě všemu naučíme. Mezi Tvé hlavní činnosti bude patřit:

  • check-in/check - out hosta a administrativa s tím spojená (platby, fakturace, částěčné vyřizování emailů a tel. hovorů)
  • consierge service

Co od Tebe očekáváme:

  • baví Tě komunikace s lidmi
  • máš plynulou češtinu a domluvíš se bez problému anglicky
  • jsi spolehlivý, pozitivní a učenlivý s pozitivním přístupem k práci
  • praxe na recepci a znalost rezervačního systému Opera výhodou

Co Ti můžeme nabídnout:

  • jednorázový náborový příspěvěk 10.000 Kč po šesti měsících (v případě hl.pracovního poměru)
  • možnost cestovat v rámci hotelového řetězce (2 noci se snídaní pro 2 osoby zdarma) a další noci za speciální zaměstnaneckou cenu a 50% sleva na konzumaci
  • jeden den placeného volna na narozeniny navíc
  • příspěvěk na sportovní aktivity (Multisport karta)
  • Přípěvek na penzijní pojištění
  • zaměstnanecká kantýna zdarma
  • možnost parkování zdarma
  • neformální uniforma (džíny a triko)

Benefity

  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na spoření / pojištění

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát