Volné místo ve firmě BREADWAY a.s.

Řidič/ka - ŘP. B

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou od 9. 6. 2022)
Lokalita Praha  Horní Počernice, Praha
Firma BREADWAY a.s.
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 30.000 – 32.000 Kč

O nás

BREADWAY a.s.

Chléb a péče o něj je naše každodenní radost i starost. Vytvořili jsme skutečně inovativní, řemeslnou pekárnu kombinující tradiční metody s moderní technologií. Všechny naše produkty pečeme v pecích s kamennou deskou. I díky tomu získávají výraznější chuť a intenzivnější vůni. Hledáme nové kolegy do týmu.

O nás

Společnost BREADWAY a.s. je inovativní řemeslná pekárna kombinující v sobě tradiční výrobní metody spolu s nejmodernější špičkovou technologií, které umožňují vyrábět pečivo té nejvyšší jakosti.

Do našeho týmu sháníme šikovného a spolehlivého kolegu na pozici Řidiče. Náplň práce:

  • rozvoz pekárenského zboží
  • svoz surovin od dodavatelů
  • manuální práce při nakládání vozidla – práce s paletovým vozíkem
  • pracovní doba 4:00 - 12:00

Co od Vás očekáváme:

  • řidičský průkaz skupiny B
  • předchozí zkušenost s řízením ideálně skříňové dodávky
  • spolehlivost
  • samostatnost
  • profesionalita

Co Vám můžeme nabídnout:

  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • motivující mzdové ohodnocení –  30 000 Kč /měsíc + příplatky
  • zaměstnanecké benefity – stravenky, pití na pracovišti, pečivo,...
  • zajímavou a stabilní práci v pekárenském průmyslu
  • nástup ihned

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát