Volné místo ve firmě OLMAN SERVICE s.r.o.

Pracovník/ce úklidu – Úrazová nemocnice Brno (pouze pro osob

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro zdravotně postižené
Lokalita Brno
Firma OLMAN SERVICE s.r.o.
Min. vzdělání Základní

O nás

OLMAN SERVICE s.r.o.

Naše firma zajišťuje kompletní servis a služby v oblasti správy objektů a ostrahy. Nabízíme našim klientům úklid, péči o zeleň nebo zimní údržbu a zároveň ostrahu osob a majetku. Do našich týmů hledáme kvalitní posily.

Náplň práce:

Firma OLMAN SERVICE s.r.o. přijme pracovníky/ce úklidu, osoby se zdravotním omezením na úklidové práce  v Úrazové nemocnici Brno.

Jedná se o chráněné pracovní místo pro osoby se zdravotním omezením OZP, OZZ na HPP

Pracovní doba:

PO – PÁ od 6.00 – 13.00  hodin.

Bližší informace na telefonu: zobrazit tel. číslo, a  nebo zasílejte životopisy na email: Odpovědět na inzerát. Volejte prosím PO – PÁ mezi 8 – 15 hodinou.

Požadujeme:

  • Osoba s ID
  • Min. ukončené základní vzdělání
  • Zkušenosti s úklidem vítány
  • Manuální zručnost

Nabízíme:

  • Ochranné pracovní prostředky
  • Práci na HPP pro osobu OZP, OZZ
  • Stabilní a pravidelnou měsíční mzdu
  • Možnost zaměstnaneckých půjček pro OZP
  • Náborový příspěvek až do výše 5.000 Kč pro OZP
  • Poskytneme Vám dostatek času na zapracování

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát