Volné místo ve firmě SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o.

Analytický(á) laborant(ka) – fixní mzda, bonusy, 13. mzda

Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Kolín
Firma SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Jsi čerstvý absolvent a hledáš práci? Požadujeme vzdělání v oblasti přírodních věd nebo praxi v laboratoři a základní znalost práce s PC, zbytek Tě naučíme. Na této pozici se budeš podílet na kontrole kvality veškerých produktů vyráběných v naší společnosti.

Náplň práce:

  • Provádění analýz mezioperační kontroly výroby (HPLC, spektrofotometrie, enzymové metody atd.)
  • Provádění analýz konečných vzorků dle platných standardních operačních postupů
  • Práce dle zavedených systémů ISO a food GMP
  • Práce v systému LIMS

Co od Tebe očekáváme:

  • SŠ příp. VŠ vzdělání se zaměřením na přírodní vědy nebo prokazatelná praxe v laboratoři
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Český jazyk

Práce je na 12. hodinový směnný provoz (krátký/dlouhý týden)

Co Ti můžeme nabídnout:

  • Fixní mzda + bonusy
  • 13. mzda
  • Příspěvek na dopravu až do 4.260 Kč
  • Příspěvek na pojištění
  • Roční bonusy
  • Tříchodové menu za 15 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Další bonusy: odměny za věrnost, výhodné mobilní tarify, příspěvky na rekreaci dětí…

Lokalita: Kouřim

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát