Volné místo ve firmě BLANÁŘ NÁBYTEK,a.s.

Operátor/ka CNC prošívacích / řezacích strojů - vše naučíme

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro cizince, absolventy
Lokalita Brumovice 410, Brumovice, okres Břeclav, 691 11
Firma BLANÁŘ NÁBYTEK,a.s.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Krejčí / Švadlena, Obsluha strojů, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Obsluha strojů
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 28.000 – 35.000 Kč

O nás

BLANÁŘ NÁBYTEK,a.s.

Specializujeme se na výrobu pohodlného čalouněného nábytku. V České republice dnes máme vedoucí postavení, neztrácíme se ale ani v Evropě, kde se řadíme mezi největší výrobce lehacího nábytku. Více než polovinu své produkce exportujeme do zahraničí, především do Německa, Rakouska, Švýcarska, Maďarska, Rumunska a Chorvatska.

Společnost BLANÁŘ NÁBYTEK, a.s. Brumovice na Moravě (okres Břeclav) vznikla v roce 1989. V současné době se řadí mezi největší výrobce lehacího nábytku ve střední Evropě. V České republice je lídrem na trhu a patří mezi 100 největších rodinných firem. Specializuje se na výrobu postelí všech typů, matrací, lamelových roštů, pohovek  a dalších doplňků pro spaní. Více než polovinu své produkce exportuje do zahraničí. V současnosti zaměstnává přes 500 zaměstnanců, kteří jsou nedílnou součástí úspěchu firmy. Více informací o společnosti se můžete dozvědět na www.blanar.cz či na videu níže.

Aktuálně hledáme nového kolegu na pozici OPERÁTOR/KA CNC PROŠÍVACÍCH / ŘEZACÍCH STROJŮ.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Obsluha CNC prošívacích / řezacích strojů, které prošívají / stříhají látky pro výrobu postelí.
  • Pod obsluhou se rozumí nastavení programu v PC a připravení potřebného materiálu (látky, nitě, apod.) do stroje.
  • Jedná se o práci ve dvousměnném provozu - ranní směna 6:00 - 14:30, odpolední směna 14:30 - 22:45.

Co od Vás budeme očekávat?

  • Základní znalost práce na PC.
  • Předchozí zkušenosti na obdobné pozici nejsou nutné, vše Vám ukážeme a zaškolíme.
  • Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu.
  • Spolehlivost, samostatnost.

Co můžete očekávat Vy od nás?

  • Řádné zaškolení a seznámení s provozem, přátelský kolektiv.
  • Práci ve stabilní české společnosti s více než 34 letou tradicí.
  • Základní hrubá mzda v rozpětí 28 000 - 35 000 Kč / měsíc + níže uvedené příplatky
  • Škálu firemních benefitů, mezi které patří například:
    • příspěvek na dopravu do zaměstnání ve výši 1000 Kč
    • příspěvek na docházku ve výši 1500 Kč
    • firemní školka pro děti zaměstnanců v sídle firmy
    • sleva na firemní výrobky ve výši 15%
    • dotované závodní stravování přímo v areálu firmy
    • příspěvek na občerstvení/kávu na pracovišti
    • 5 týdnů dovolené při splnění stanovených kritérií
    • sleva na nákup vozů Škoda
    • sleva na dovolenou s vybranou cestovní kanceláří
    • hlídané parkoviště přímo v areálu firmy
    • očkování proti chřipce
    • vánoční dárky, dárky k pracovním a životním jubileím

Pokud Vás pracovní nabídka zaujala, zašlete nám Váš životopis. Rádi Vás poznáme na osobním setkání a poskytneme Vám bližší informace.

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Závodní stravování Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti
  • Firemní školka Firemní školka
  • Parkoviště Parkoviště

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

AJ benefit Brumov Břeclav cestovní kancelář dárky den EU hledám HR hrubá hrubá mzda IT kancelář měsíc Most mzda na Moravě nabídka náplň práce nové občerstvení operátor OZP pec plat plnění práce pracovní pracovní nabídka příklad příplatky příspěvek samostatnost SOU společnost společnosti stabilní stravování školení školka zahraničí zaměstnanců zaměstnání zkušenosti znalost životopis areál cestovní české dané díl dovolené firemní firmy informace kolektiv kov materiál na pracovišti náplň obsluha okres osobní PC PR program přátelský směna součást stav stroj střední trh v roce závod zkušenost životní