Volné místo ve firmě HR Direct s.r.o.

Mistr výroby

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Nymburk
Firma HR Direct s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 40.000 – 45.000 Kč

O nás

HR Direct s.r.o.

Vážíme si důvěry našich klientů a jsme rádi, že doporučujeme kvalifikované kandidáty také na pozici, které se velmi těžce obsazují. Úspěch je založen na správném pochopení požadavku klienta, které mnohdy pro něj není snadné definovat. Jde o porozumění souvislostem ve firmě, nutnost chápat mezi řádky a mít velký cit na to jaký kandidát osobnostně a profesně splní očekávání klienta. Podporujeme klienty v jejich nárocích.

O nás

Pro výrobní společnost lokalizovanou v Nymburce hledáme vhodné kandidáty na pozici Mistr výroby.

Náplň práce:

  • zodpovědnost za svěřený úsek výroby, komplexní řízení pracovní směny
  • vedení zaměstnanců na svěřeném úseku, motivace, školení a rozvoj pracovníků, evidence docházky
  • dohled nad dodržováním standardů a pracovních postupů, zodpovědnost za dodržování pravidel BOZP
  • spolupráce s dalšími úseky a s vedením společnosti

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ vzdělání technického směru
  • orientace ve výrobních procesech, velmi dobrá orientace a schopnost čtení ve výkresové dokumentaci, základní znalosti v oblasti svařování kovů
  • schopnost vést a motivovat podřízené zaměstnance
  • praxe na obdobné pozici ve výrobě
  • uživatelská znalost MS Office
  • zodpovědnost, komunikativnost, systematický přístup

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zajímavou a zodpovědnou práci
  • zázemí perspektivní společnosti s mezinárodní působností
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • 25 dní dovolené, bonusový systém pro zaměstnance, příspěvek na stravování
  • možnost dalšího vzdělávání, profesního rozvoje a růstu

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát