- 37 000 – 43 000 Kč
- Plný úvazek Plný úvazek
- Vhodné také pro cizince
Do našeho týmu hledáme nového kolegu - operátora CNC ohraňovacího lisu. Jsme IVEP a.s. a už více než 50 let se věnujeme výrobě, instalaci a opravě elektrických strojů a přístrojů. Na svém kontě máme přes 3000 řešení v 50 zemích světa a některá byla realizována přímo i v Brně, kde sídlíme.
Více informací o nás a našich přístrojích je na našich webových stránkách https://www.ivep.cz/cz.
• Nastavení, příprava stroje, manipulace s plechy
• Provádění kontrol kvality výrobku
• Úklid stroje
• Výuční list
• Schopnost orientace ve výkresové dokumentaci
• Samostatnost, pečlivost
• Týmového ducha
• HPP
• Pružnou pracovní dobu
• Zkrácenou pracovní dobu
• Jednosměnný provoz
• 5 týdnů dovolené
• Příspěvek na penzijní připojištění a stravování
• Mimořádné odměny
• Jazykové kurzy
• Multisport kartu
• Skvělý kolektiv, který vždy ochotně poradí a pomůže

Získali jste pracovní nabídku a přemýšlíte, jak na ni správně odpovědět? Nemusíte ji okamžitě přijmout ani odmítnout. Nejprve si ověřte všechny podmínky a poté zaměstnavateli jasně sdělte své rozhodnutí. Ukážeme vám, jak práci přijmout, požádat o čas, vyjednat lepší podmínky nebo ji slušně odmítnout.

Voláte klientům ze soukromého telefonu, pracujete na vlastním notebooku nebo jezdíte na pracovní cesty svým autem? Používání vlastního vybavení není zakázané, nemělo by ale automaticky znamenat, že budete pracovní náklady platit ze svého. Podívejte se, co si máte se zaměstnavatelem domluvit, na jaké náhrady můžete mít nárok a co dělat, když se vaše věc při práci poškodí.

Hledání práce většina lidí zažije několikrát za život. Personalisté se jím ale zabývají každý den. Čtou životopisy, vedou pohovory, porovnávají kandidáty, komunikují s manažery. Často také velmi rychle poznají, jestli je kandidát připravený a hlásí se na relevantní pozici.

Máte ve firmě HR projekt, který zlepšil práci se zaměstnanci, posunul firemní kulturu nebo přinesl konkrétní výsledky? Přihlaste ho do soutěže Nejlepší HR projekt regionu 2026 a ukažte, že dobré nápady v HR vznikají napříč celou republikou.