Volné místo ve firmě Max People s.r.o.

Operátor výroby OSTRAVA-HRUŠOV 22 000 Kč - 27 000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Ostrava
Firma Max People s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 22.000 – 27.000 Kč

O nás

Max People s.r.o.

Jako agentura práce působíme v České republice již od roku 2010 a od roku 2015 jsme součástí globální skupiny Hyundai Materials.

Našimi klienty jsou nejvýznamnější firmy v Moravskoslezském kraji, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. Díky tomu můžeme našim zaměstnancům nabídnout výhodné a stabilní pracovní podmínky.

O nás

Pro našeho významného klienta, který působí v automobilovém průmyslu v průmyslové zóně
Ostrava – Hrušov, hledáme vhodného kandidáta na pozici Operátor výroby.

Náplň práce:

  • Naskladňování a vyskladňování zboží.

Co od Vás očekáváme:

  • Manuálně zručný
  • Ochota pracovat ve směnném provozu
  • Samostatnost, pečlivost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • 7,5 hodinové směny, 3 směnný provoz
  • Práce na plný úvazek (Hlavní pracovní poměr)
  • Nástup IHNED!
  • Odborné zaškolení
  • Základní mzda 21 000 Kč
  • Docházkový bonus 800 Kč
  • Výkonnostní bonus 1 000 Kč
  • navýšení mzdy po 3 měsících na 22 000 Kč
  • 2 X ROČNĚ BONUS VE VÝŠI 50 % ZE MZDY
  • Stravenky 80,- Kč / 8 hodinové směny
  • Práce ve svátek 100%
  • Noční 15 % ze základní mzdy
  • Sobota + Neděle = příplatek 15 %
  • Přesčas 25%, připadne-li přesčas na so+ne (40%)
  • MOŽNOST PŘESČASŮ

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát