Hledáme lidem práci Manpower

Mistr Výroby

Lokalita Kolín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Mezinárodní výrobní společnost v Kolíně hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici:

MISTR VÝROBY

Popis pozice:

- organizace práce podřízených, jejich motivace a přímé vedení

- zpracování výrobní dokumentace

- komplexní řízení pracovní směny

- odpovědnost za kvalitu, termíny a efektivitu výroby

- koordinace vstupního materiálu do výroby

Profil kandidáta:

- praxe na pozici mistra alespoň 3 roky

- znalost kapacitního plánování

- velmi dobré organizační schopnosti a orientace na výsledek

- pokročilá znalost Aj

- schopnost řídit a motivovat tým spolupracovníků

Nabízíme:

- zázemí rostoucí mezinárodní firmy

- motivující finanční ohodnocení

- práce v jednosměnném provozu

- další zajímavé zaměstnanecké benefity (příspěvek na penzijní pojištění a stravování, dovolená navíc,...)

  • Pardubický kraj
  • Agentura Top Talent, s. r. o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. prosince
  • Středočeský kraj
  • CM mechanics s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 11. ledna
  • Suchdol nad Lužnicí
  • Trenkwalder a.s.
Zveřejněno: 16. prosince
  • Praha
  • TORO TRANS s.r.o.
Zveřejněno: 20. listopadu
  • Ostrov, Karlovy Vary
  • KE Ostrov - Elektrik s.r.o.
Zveřejněno: 24. října
  • Plzeň
  • Pavel Biriuc
Zveřejněno: 3. listopadu
  • Litvínov
  • METAL-WIN SE
  • 15 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 18. května
  • Nové Město na Moravě
  • VM CAR CZECH, s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 28. srpna
  • Havlíčkův Brod
  • EUROPERSONAL&FABRIKA, a.s.
Zveřejněno: 18. prosince
  • Nejdek
  • VLNAP a.s.
  • 20 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 23. února
  • Mikulášovice
  • Mikov s.r.o.
  • 18 000 – 24 000 Kč
Zveřejněno: 30. srpna
  • Veselí nad Lužnicí
  • Job and Travel s.r.o.
Zveřejněno: 16. ledna
  • Teplice
  • Trivium Packaging Czech Republic s.r.o.
  • od 170 Kč / hod
Zveřejněno: 21. července
  • České Budějovice
Zveřejněno: 27. ledna
  • Tábor
  • BRISK Tábor a.s.
  • 28 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 20. června
  • Tábor
  • Friall s.r.o.
  • 19 000 – 21 000 Kč
Zveřejněno: 16. května
  • Tábor
  • Pavel Šteker
  • 150 – 200 Kč / hod
Zveřejněno: 29. března
  • Milevsko
  • MEKU s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 11. července
  • Bělušice, Most
  • KAWE manufacture Czech s.r.o.
  • 23 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 9. dubna
  • Horní Cerekev
  • Beskyd Fryčovice, a.s.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 25. března
  • Plandry
  • STAALBOEK s.r.o.
  • Hustopeče
  • SIGNUM spol. s r.o.
  • od 28 000 Kč
Zveřejněno: 24. května
  • Benešov
  • PINKO a.s.
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 14. listopadu
  • Hloubětín, Praha
  • VEDUKOM, sociální družstvo, v likvidaci
  • od 22 000 Kč
Zveřejněno: 27. června
  • Plzeň
  • Rayamajhi Consulting s.r.o.
  • od 12 500 Kč
Zveřejněno: 21. května
  • Břeclav
  • MOBA Security s.r.o.
  • 12 200 – 15 000 Kč
  • ABAS IPS Management s.r.o.
  • 14 000 – 20 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Poděbrady, Uhlířské Janovice

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

AJ benefit benefity den dokumentace dovolená hodnocení IT kandidát Kolín mezinárodní mistr motivace náplň práce nová nové odpovědnost ohodnocení plán plánování pojištění pozice práce pracovní pracovník praxe příspěvek řízení směny společnost stravování vedení výrobní dokumentace zaměstnanec znalost dokument finanční firmy koordinace materiál náplň národní navíc organizace organizační schopnost organizační schopnosti penzijní penzijní pojištění PR profi rok schopnost schopnosti termín tým výrobní výroby výsledek zaměstnanecké zaměstnanecké benefity