Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Operátor/ka CNC, nástup do kmene

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Brno
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Kategorie Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 27.000 – 35.000 Kč

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Do společnosti, která se zaměřuje na výrobu obráběných dílců do benzínových a dieselových čerpadel a vstřikovacích systémů, hledáme pracovníky na obsluhu CNC strojů. Pracuje se na tři směny nebo v nepřetržitém provozu na krátký/dlouhý týden.

Náplň práce:

  • Obsluha moderních a špičkových CNC strojů (soustruh), dohlížení na proces výroby, korekce, výměna nástrojů
  • Kontrolování kvality vyrobených dílů – vizuálně i měřením různými přístroji
  • Práce s technickou dokumentací
  • Udržování svěřeného stroje v čistotě a pořádku

Nabízíme:

  • Práci na špičkových CNC strojích
  • Nástupní mzdu 27 – 35 000 Kč v závislosti na směnném modelu
  • Nadstandardní příplatky za práci o víkendech 22%, v noci 20% a za práci v nepřetržitém režimu 25%
  • Stravenky, zajištění závodního stravování
  • Firemní akce a benefity
  • Nástup možný ihned přímo do kmene společnosti

Požadujeme:

  • Mít praxi s obsluhou CNC strojů min 1 rok
  • Být technicky šikovní
  • Schopnost práce s technickými výkresy
  • Schopnost měřit na různých přístrojích, velmi přesné tolerance (tisíciny mm)
  • Schopnost a ochotu učit se

Jak se přihlásit:
Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko „přihlásit se teď“. Jakmile dostanu vaši odpověď, budu informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

  • Šumperk
  • TESPO - TOPENÁŘSKÉ CENTRUM s.r.o.
  • 22 000 – 25 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 15. listopadu
  • Most
  • VEM Tschechien, s.r.o.
Zveřejněno: 13. prosince
  • Pardubice
  • Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o.
  • 22 000 – 26 000 Kč
  • Nové Město, Praha
  • Rest Art Kitchen, s.r.o.
  • Býšť
  • Van de Velde Packaging Unipap a.s.
  • 22 000 – 28 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

AJ akce benefit benefity den hledám IT kvality měření nabídka nabídka práce náplň práce NDA odpověď operátor otázky plat práce pracovní pracovník příplatky režim řízení směny SOU společnost společnosti stravenky stravování týden víkend dar díl dokument firemní kontakt kov model náplň nástroj obsluha PR proces rok schopnost standard stroj systém technický vizuál výběr výměna výroby závod