Najděte práci ihned! Vybírejte z 25 585 nabídek
1

Nejprve se registrujte nebo se přihlaste

2

Vytvořte si životopis a vyplňte pracovní preference

3

Začněte vyhledávat nabídky pomocí umělé inteligence

jenPrace.cz - Nová práce ihned!

Nebaví vás pokaždé vyplňovat políčka?

nebo k účtu JenPráce.cz a mějte veškeré formuláře předvyplněny.

Chcete zobrazit pracovní nabídky pomocí umělé inteligence?
Dodržte výše uvedené kroky a prozkoumejte možnosti, které vám AI nabízí.

Nabídky práce v Býšti v oboru „Řemeslná výroba a manuální práce“ (176 inzerátů)

Práce v Býšti nabízí různorodé pracovní příležitosti především v oblasti výroby, logistiky a služeb. Místní trh práce běžně vyhledává zaměstnance do výrobních provozů, skladů, technických a provozních pozic, ale také administrativu, obchod či řemeslné profese. Pro uchazeče jsou k dispozici jak brigády a dělnické pozice, tak stabilní zaměstnání pro zkušené odborníky, a na portálech s pracovními nabídkami se pravidelně objevují nabídky různých úrovní.

Býšť je příjemné místo k životu — menší obec s přátelskou atmosférou, zelenými okolími a s dobrou dostupností do větších měst v regionu. Život zde nabízí klidné bydlení, komunitní aktivity, základní služby a možnost volnočasového vyžití v přírodě i sportu. Pro rodiny i jednotlivce, kteří hledají zaměstnání blízko domova, je Býšť atraktivní volbou díky vyváženému poměru klidu a dostupnosti pracovních příležitostí.

Z profesního pohledu má obec význam především jako bod, který podporuje regionální ekonomiku díky drobnému průmyslu, logistice a obchodním službám. Dobrá dopravní dostupnost a blízkost větších center zvyšují mobilitu pracovní síly a rozšiřují nabídku pracovních nabídek. Pokud hledáte stabilní zaměstnání nebo nové pracovní příležitosti v regionu, Býšť představuje praktickou základnu s možnostmi růstu a profesního uplatnění.

Na JenPráce.cz naleznete širokou nabídku pravidelně aktualizovaných a doplňovaných inzerátů práce i brigády. Najdete zde široké množství různých oborů a profesí, o které mají firmy aktuálně největší zájem a je pro ně velmi podstatné obsadit pracovní pozici v co nejkratším možném termínu. Mezi takové profese patří nyní nejvíce kuchař / kuchařka, řidič / řidička, dělník / dělnice, dělník / dělnice nebo máte zájem o profesi prodavač / prodavačka? Mezi nejvíce požadované obory patří Průmyslová a chemická výroba, Ubytování a cestovní ruch, Doprava, logistika a zásobování, Stavebnictví a realitní služby a nebo také práce v oboru Služby, umění a kultura. Právě proto Vám doporučujeme porozhlédnout se po nové práci i ve výše uvedených profesích či oborech, protože je velká pravděpodobnost, že si tím zvýšíte svou šanci na nalezení požadovaného zaměstnání. Držíme Vám palce!


Mezi nejoblíbenější lokality pro hledání nového zaměstnání aktuálně patří Brno, Plzeň, Nové Město, Praha, Praha, Ostrava, Olomouc, Vršovice, Praha, Liberec, Hradec Králové, České Budějovice, ale i mnoho dalších. Prohlédněte preferované lokality, je velká šance, že najdete nabídky práce blíže Vašeho bydliště, než jste čekali.


Zvyšte si šanci v nalezení nového uplatnění! Vytvořte si účet na JenPráce.cz a pravidelně na Váš email dostávejte aktuální seznam pracovních nabídek, včetně námi doporučovaných.


Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
MPO montage s.r.o., ZIPP Brno s.r.o., MiRa19 s.r.o., PEARS HEALTH CYBER, s.r.o., SILNICE ČÁSLAV - HOLDING, a.s., ManpowerGroup s.r.o., JOBSTART s.r.o., ADECCO spol.s r.o., XXXLutz, Kaufland Česká republika v.o.s., Comac jobs s.r.o., SIMIX GROUP s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, INDEX NOSLUŠ s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., S T A K O společnost s ručením omezeným, OBB stavební materiály, spol. s r.o., AGRICO, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., FLEXIMA s.r.o., IZOMAT stavebniny s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., LEPŠÍ PRÁCE a.s., MAXIN'S People Czech, s.r.o., STAEG, spol. s r.o., ASTRA TRANS, a.s., FOXCONN CZ s.r.o., Dveře Valný s.r.o., B R U K O V , spol. s r.o., AJK CZ s.r.o., S & Ř, CH KOVO, společnost s ručením omezeným (s.r.o.), V-work s.r.o., Markmont, s.r.o., ALZHEIMER HOME z.ú., Východočeské plynárenské strojírny, a.s., Luboš Kosinka, Opravárenství Rasošky s.r.o., RKO GROUP a.s., AC Jobs, s.r.o., COMPOSITE COMPONENTS a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Back office pracovník / pracovnice, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Vedoucí týmu / Team leader, Balení zásilek, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Jeřábník / Jeřábnice, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Strojmistr / Strojmistrová, Závozník / Závoznice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Brusič / Brusička, Krejčí / Švadlena, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Šič / Šička, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Klempíř / Klempířka, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Stavební technik / technička, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Technik / technička v zemědělství

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

STAEG, spol. s r.o. | STAEG, spol. s r.o. | Zelené Předměstí, Pardubice Zelené Předměstí, Pardubice (15 km)
  • 16 800 – 17 800 Kč
  • Zkrácený úvazek Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro seniory
včerejší
FOXCONN CZ s.r.o. | FOXCONN CZ s.r.o. | Pardubičky, Pardubice Pardubičky, Pardubice (15 km)
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 25. května
B R U K O V , spol. s r.o. | B R U K O V , spol. s r.o. | Smiřice Smiřice (19 km)
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 26. května
AJK CZ s.r.o. | AJK CZ s.r.o. | Roudnice Roudnice (19 km)
  • 28 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 25. května
S & Ř, CH KOVO, společnost s ručením omezeným (s.r.o.) | S & Ř, CH KOVO, společnost s… | Chroustovice Chroustovice (20 km)
  • 25 000 – 43 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 28. května
V-work s.r.o. | V-work s.r.o. | Opočno, Rychnov nad Kněžnou Opočno, Rychnov nad Kněžnou (21 km)
  • 50 000 – 70 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 28. května
ALZHEIMER HOME z.ú. | ALZHEIMER HOME z.ú. | Chrudim Chrudim (22 km)
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 26. května
Luboš Kosinka | Luboš Kosinka | Jaroměř Jaroměř (25 km)
  • 25 000 – 39 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 25. května
COMPOSITE COMPONENTS a.s. | COMPOSITE COMPONENTS a.s. | Choceň Choceň (27 km)
  • Zkrácený úvazek Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
  • Vhodné také pro rodiče
Zveřejněno: 28. května
JOBSTART s.r.o. | JOBSTART s.r.o. | Choceň Choceň (27 km)
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 27. května
JOBSTART s.r.o. | JOBSTART s.r.o. | Choceň Choceň (27 km)
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 27. května



Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Nejčastější chyby při hledání práce a jak se jim vyhnout

Nejčastější chyby při hledání práce a jak se jim vyhnout

Hledání práce je proces, který většina lidí zažije mnohokrát za život. Zatímco kdysi lidé práci tak často neměnili, dnes není ojedinělé střídat ji po dvou až třech Přesto mnoho kandidátů zjišťuje, že realita trhu práce je často jiná, než očekávali..

7 věcí, které musí kandidát v roce 2026 dělat jinak než před pár lety

7 věcí, které musí kandidát v roce 2026 dělat jinak než před pár lety

Trh práce se s nástupem umělé inteligence nezměnil jen technicky, ale i v tom, jak se kandidáti prezentují, jak firmy vybírají a co dnes rozhoduje o pozvání na pohovor. Mnoho postupů, které ještě před několika lety fungovaly, dnes přestává být efektivních. Pokud tedy člověk hledá nebo mění práci v roce 2026, musí některé věci dělat jinak než dřív.

Brigády pro studenty i veřejnost: Kdy začít hledat, abyste měli náskok

Brigády pro studenty i veřejnost: Kdy začít hledat, abyste měli náskok

Kdy začít hledat letní brigádu, abyste měli náskok? Podle dat portálu JenPráce.cz nabídka brigád pravidelně roste už od konce dubna a vrcholí na začátku léta. Kdo začne včas, má větší výběr i vyšší šanci získat lepší práci.

Práce bez praxe: Kde začít, když nemáte zkušenosti

Práce bez praxe: Kde začít, když nemáte zkušenosti

Jakou práci hledat, když nemáte praxi, zkušenosti ani vyučení? V roce 2026 je stále velká poptávka po lidech do skladů, výroby, ostrahy nebo pomocných provozních pozic. V článku se podíváme na to, jaké profese jsou dnes nejvíc žádané, kde můžete začít i bez zkušeností a zda můžete získat rekvalifikaci přes Úřad práce.