Práce: Dělník/ce – Special converting

lokalita: Praha zadavatel: AGENTURA PLUS, spol. s r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme pracovnice/pracovníky se zájmem o dlouhodobou spolupráci na ruční výrobu speciálních obalů. Jedná se o obsluhu průmyslového plotru (základ práce na PC).

Náplň práce:

  • ruční výroba speciálních obalů
  • práce na pile, lisu a různých jednoúčelových zařízeních,
  • zpracovávání plastových materiálů a kompletace výrobků z plastů,
  • kontrola a balení vlastních výrobků, evidence denní výroby

Tato pozice je vhodná pro muže i ženy. Nezaučené rádi zaučíme!

Požadujeme:

  • základní znalost práce na PC
  • manuální zručnost
  • zodpovědnost
  • pečlivost

Nabízíme:

  • Dlouhodobou spolupráci, možnost HPP ihned po zaučení
  • plat od 20 000Kč/měsíčně + bonusy
  • stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
  • dovolenou navíc

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Praha

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Základní

Délka prac. poměru

na dobu neurčitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

20.000 – 29.999 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist