Práce: Sw Tester|Ostrava|Vhodné I Pro Absolventy S Krátkou Praxí|Až 80 000 Kč|

lokalita: Ostrava zadavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Právě nyní hledáme kandidáty na pozici „SW TESTER|OSTRAVA|VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY S KRÁTKOU PRAXÍ|AŽ 80 000 KČ|“ do mezinárodní společnosti s pobočkou v Ostravě.

!!! MOŽNOST PRÁCE I NA ZKRÁCENÝ ÚVAZEK !!!

Pracovní náplň:

  • testování různorodých aplikací pro finanční instituce – primárně banky a pojišťovny – během celého vývojového cyklu
  • spolupráce na zajímavých mezinárodních projektech v Evropě

POŽADAVKY:
!!! MOŽNOST PRÁCE I NA ZKRÁCENÝ ÚVAZEK !!!

  • VŠ vzdělání (technického nebo ekonomického směru)
  • zkušenosti a praxe v oblasti testování SW aplikací
  • anglický jazyk na úrovni B2 (intermediate)
  • dobré komunikační schopnosti
  • pozitivní přístup a smysl pro detail

Výhodou:

  • znalost MS SQL Serveru a .NET.
  • zkušenosti z finančního prostředí a bankovnictví výhodou

BENEFITY:

  • služební notebook
  • služební mobilní telefon iPhone6
  • 6 týdnů dovolené
  • cafeteria program benefitů
  • možnost se flexibilně zaměřit v rámci technologií
  • možnost rozšířit své znalosti v oblasti financí a bankovnictví
  • možnost kariérního růstu v rámci společnosti
  • práce ve skvělém kolektivu
  • jazykové kurzy
  • životní pojištění
  • pracoviště přímo v Ostravě

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Ostrava

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist