Řidič - převoz vozidel

Pracovní poměr práce na plný či zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou od 1. 7. 2022)
Lokalita Praha  Staré Město, Praha
Firma ACL Valet Parking, s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 25.000 – 40.000 Kč

O nás

Společnost na trhu ČR od roku 1993

Náplň práce:

  • Hledáme zaměstnance na HPP - převoz osobních vozidel různých značek střední i vyšší třídy.
  • Práce v centru Prahy, směnný provoz (krátký/dlouhý týden)

Požadujeme:

  • zodpovědnost
  • flexibilitu
  • anglický jazyk – úroveň střední
  • ŘP sk. B (min. 5 let) - zkušenost s řízením vozidel vyšší třídy
  • fyzickou zdatnost (chůze pěšky)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • měsíční plat od 25.000,- Kč do 40.000,- Kč
  • zvýhodněné stravování
  • slušné zacházení
  • zajímavou dlouhodobou práci v přátelském kolektivu s dobrým platovým ohodnocením 170Kč/hod.

V případě zájmu o pracovní pozici zašlete životopis s fotografií.

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát