Volné místo ve firmě EVROPA services Czech s.r.o.

Obchodník s nemovitostmi

Smluvní vztah práce na živnostenský list (na dobu neurčitou)
Lokalita Hradec Králové
Firma EVROPA services Czech s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 35.000 – 100.000 Kč

O nás

EVROPA services Czech s.r.o.

S námi klient nekupuje dům či byt, ale najde svůj nový domov. Odvážné tvrzení? Přesvědčte se. EVROPA realitní kancelář je tu pro vás od roku 1998.

Zabýváme se prodejem i pronájmem bytů, domů či komerčních prostor, prodejem pozemků i developerských projektů převážně v České republice a na Slovensku. Svoje zkušenosti a znalosti předáváme dál našim kolegům jednotlivých franšízových poboček pod hlavičkou EVROPA realitní kancelář.

O nás

Jsme ryze česká realitní společnost s 25letou působností na trhu. Máme 35 poboček po celé ČR. Realizujeme vlastní developerské projekty i s výstavbou a financováním. Vlastníme Evropa investiční fond, který je pod garancí ČNB a staví na zkušenostech společností EVROPA realitní kancelář a EVROPA Development.

Co budete dělat?

  • realitní makléř zprostředkovává prodeje a pronájmy bytů, domů i dalších nemovitostí
  • vyhledává aktivně zakázky
  • potkává se s lidmi a často s nimi komunikuje
  • inzeruje nemovitosti na realitních serverech
  • organizuje a účastní se prohlídek nemovitostí
  • připravuje a uzavírá smlouvy; zařizuje podklady k převodu nemovitostí
  • radí klientům se strategií prodeje, nákupu a financováním nemovitostí
  • aktivně využívá motivační bonusový systém

Co od Vás očekáváme?

  • minimálně střední odborné vzdělání zakončené maturitou
  • ŘP B
  • dobrou zalost ČJ
  • dobré komunikativní schopnosti
  • obchodní talent
  • odpovědnost
  • znalost práce na PC
  • bezúhonnost
  • chuť pracovat

Co Vám můžeme nabídnout?

  • podporu nejen na začátku
  • kompletní zaškolení s profesní zkouškou
  • osobní a profesní růst
  • výhodný mobilní tarif včetně dat
  • služební automobil
  • on-line poradenství
  • a hlavně provizi z realizovaných zakázek 45% a více

Benefity

  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát