Prodejní poradce nábytku Möbelix Pardubice (A199)

Pardubice
21.000 – 28.000 Kč
Zkrácený úvazek

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost XLCZ Nábytek s.r.o. hledá pracovníky i na další pozice:

Zobrazit nabídky firmy
Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:
Zobrazit všechny nabídky

Zákazník nejde jen pro kus nábytku, ale také pro radu, jak vylepšit vlastní domov. Jde o to, naladit se na stejnou vlnu. Kolikrát se do zákazníka vžijete tak, že skoro bydlíte u něj v obýváku.
ONO SE ŘEKNE PRODAVAČ…

  • …ale činností je spousta, práce je pestrá.
  • Zákazníkům se věnujeme naplno, od výběru toho pravého kousku až po design interiéru.
  • To, co si zákazník neumí představit, my prostě vidíme a poradíme.
  • Jsme specialisti na nábytek, ale máme přehled i o doplňcích.
  • Oddělení je naše vizitka- musí být čisté a v pořádku.

POŽADAVKY
PRÁCE PRODAVAČE NÁBYTKU JE PRO TO TEBE PRAVÉ POKUD:

  • Vyhledáváš kontakt s lidmi a dělá Ti radost zákazníky oslovit.
  • Je ti jasné, že odborný výklad k produktu je základ a lidský přístup samozřejmost.
  • Umíš být trpělivý a empatický.
  • Nevadí Ti, že za práci o víkendu si vyděláš nejvíc.

NABÍZÍME
CO MŮŽEŠ OČEKÁVAT TY OD NÁS?

  • Úvazek 30 hodin týdně
  • Fajn kolegy, kteří jsou k sobě féroví.
  • Šéf je parťák.
  • Práci v čistém a reprezentativním obchodě.
  • Školení, která Ti pomohou zdokonalit sebe sama – jak profesně tak lidsky.
  • Čím lepší prodavač jsi, tím lepší výdělek si zasloužíš.
  • Všechno Tě naučíme a dáme Ti příležitost růst a postupovat dál.

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

Nefrito laboratories, s.r.o. | Nefrito laboratories, s.r.o. | Zelené Předměstí, Pardubice Zelené Předměstí, Pardubice
  • 37 000 – 43 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
včerejší
Česká pošta, s.p. | Česká pošta, s.p. | Pardubice Pardubice
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
včerejší
Kaufland Česká republika v.o.s. | Kaufland Česká republika v.o… | Pardubice Pardubice
  • 33 000 – 37 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 15. srpna
Léčebné lázně Bohdaneč a.s. | Léčebné lázně Bohdaneč a.s. | Lázně Bohdaneč Lázně Bohdaneč
  • 35 000 – 44 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro zdravotně postižené
Zveřejněno: 14. srpna
Kaufland Česká republika v.o.s. | Kaufland Česká republika v.o… | Pardubice Pardubice
  • 33 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 13. srpna
H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o. | H & M Hennes & Mauritz CZ, s… | Pardubice Pardubice
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 3. prosince
H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o. | H & M Hennes & Mauritz CZ, s… | Pardubice Pardubice
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 17. srpna
Okresní soud v Domažlicích | Okresní soud v Domažlicích | Domažlice Domažlice
  • 17 970 – 23 280 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 29. prosince

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Trenkwalder a.s., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., Nefrito laboratories, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Petrlíková Lucie s.r.o., VIVANTIS a.s., NEW YORKER CZ, s.r.o., D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR, SIMIX GROUP s.r.o., Česká pošta, s.p., Advantage Consulting, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Rex Concepts PLK Czech s.r.o., Etimos Human s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Tesco Stores ČR a.s., VAŠE SLUNCE a.s., NAPA TRUCKS spol. s r. o., Kaufland Česká republika v.o.s., CALPRA s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., Léčebné lázně Bohdaneč a.s., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, 4Life Direct Insurance Services s.r.o., odštěpný závod, Louda Auto a.s., Ptáček - velkoobchod, a.s., RKO GROUP a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Kurýr / Kurýrka, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční analytik / analytička, Finanční poradce / poradkyně, Makléř / Makléřka, Finanční kontroling, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Manažer / manažerka v gastronomii, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Provozní / F&B Manager, Marketingový specialista / specialistka, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Nákupčí, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Vedoucí obchodu, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Dělník / Dělnice, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Obchodní ředitel / ředitelka (CSO), Obchodní manažer / manažerka, Kontrolor / Kontrolorka, Prodejce / prodejkyně vozů, Servisní technik / technička, Elektrikář / Elektrikářka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Obsluha strojů, Přijímací technik / technička

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Pardubice, Zelené Předměstí, Pardubice, Chrudim II, Chrudim, Celá ČR, Chrudim, Semtín, Pardubice, Lázně Bohdaneč

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

Praha nabízí hromadu práce. Jak ale vybrat firmu, která hraje fér?

Praha nabízí hromadu práce. Jak ale vybrat firmu, která hraje fér?

V hlavním městě narazíte na desítky lákavých pracovních inzerátů. Jenže po nástupu často přijde vystřízlivění: slibovaná flexibilita se změní ve striktní docházku, „rodinná atmosféra“ skrývá toxické vztahy a benefity zůstávají jen na papíře. Jak si tedy nenaběhnout?

design
Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

VYHRAJ 1 000 Kč!

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

JDU HODNOTIT