Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

ÚČETNÍ S PRAXÍ (28.000 - 34.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Bruntál
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Bankovnictví, finance a pojišťovnictví, Lidské zdroje a personální management
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 28.000 – 34.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Co od Vás očekáváme:

Chcete pracovat pro společnost, která využívá nejmodernějších technologií? Hledáte práci na dobu neurčitou? Máte praxi ve vedení podvojného účetnictví?

Pošlete nám svůj životopis! Hledáme posilu do týmu na pozici:

ÚČETNÍ S PRAXÍ (28.000 – 34.000 Kč)

Náplň práce:

  • Administrativa spojená s touto pozicí
  • Spolupráce při auditech a závěrkách
  • Možnost podílet se na tvorbě podnikové dokumentace
  • Vedení agendy majetku
  • Vedení podvojného účetnictví dle legislativy
  • Dokumentární platební styk
  • Řízení pohledávek
  • Pojištění, statistiky
  • Zajištění fakturace zboží aj.

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru
  • Znalost práce na PC
  • Znalost ERP systémů
  • Min. 3 roky praxe na obdobné pozici
  • Orientaci v podvojném účetnictví a daňové problematice
  • Analytické myšlení, samostatnost
  • Schopnost komunikace v AJ výhodou

Nabízíme:

  • Týdenní pracovní doba 37.5 hod
  • Práce na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • Roční a čtvrtletní prémie
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotované stravování
  • Sportovní a teambuildingové akce
  • Příspěvek na dopravu či ubytování

  • Karlova Studánka
  • Horské lázně Karlova Studánka, státní…
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
včerejší
  • Břeclav
  • AC Jobs / Advantage Consulting
  • 30 003 – 34 001 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 16. února
  • Staré Město, Praha
  • Petra Paulová
  • 32 000 – 34 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
Zveřejněno: 17. srpna
  • Litovel
  • 25 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 17. března

HOBRA - Školník s.r.o., EVROPA realitní kancelář, ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Probační a mediační služba, Coweo Technologies s.r.o., Horské lázně Karlova Studánka, státní podnik, Randstad HR Solutions s.r.o., METOSA GROUP s.r.o., SEMIX PLUSO, spol. s r.o., Petr Čechák, Město Bruntál, Filip Thurz, Centrum sociálních služeb pro seniory Pohoda, příspěvková organizace, FIDES Bruntál, spol. s r.o., Sdružené zdravotnické zařízení Krnov, příspěvková organizace, Město Rýmařov, SAMAT EKOTEMPO spol. s r. o., STROJOSVIT a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Daňový specialista / specialistka, Finanční analytik / analytička, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Finanční kontroling, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Manažer / manažerka zahraničního obchodu, Obchodník / Obchodnice, Trenér / Trenérka, Školitel / Školitelka, Pracovník / pracovnice ve službách, Projektant / Projektantka, Přípravář / Přípravářka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Odborný pracovník / pracovnice, Sociální pracovník / pracovnice, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Vychovatel / Vychovatelka, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Veterinární lékař / lékařka, Úředník / Úřednice, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Pracovník / pracovnice v sociálních službách

Celá ČR, Bruntál, Karlova Studánka, Krnov, Otice, Horní Benešov, Rýmařov, Vrbno pod Pradědem

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

administrativa AJ akce audit daň den doba dokumentace ekonom EU hledám IT komunikace Most možnost na dobu neurčitou náplň práce penzijní připojištění plat podnik pojištění práce pracovní pracovní doba praxe připojištění příspěvek samostatnost společnost spolupráce sport stravování teambuilding týden ubytování vedení vzdělání znalost životopis agendy daňové díl dokument dovolené kov myšlení na dobu náplň PC penzijní PR prémie roční rok schopnost systém technolog tým účetnictví