Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Personální konzultant/ka - i BEZ PRAXE!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Chomutov
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Lidské zdroje a personální management
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 15.000 – 20.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: INDEX NOSLUŠ s.r.o. hledá pro svou pobočku v CHOMUTOVĚ nové kolegy/kolegyně. Pokud hledáte zajímavou a různorodou práci, chcete získat nebo prohloubit praxi v personalistice, jste komunikativní, pak je práce u nás ideální příležitostí. Náplň práce: - denní komunikace s uchazeči a zaměstnanci - příprava mzdových podkladů - obsazovaní zaměstnanců na jednotlivé zakázky - komunikace s klienty - práce s interními PC systémy - reportování vedení společnosti - pravidelná účast na poradách a školeních Nabízíme: - práci pro jednu z největších personálních agentur v ČR - profesní růst a rozvoj - důkladné zaškolení - nemusíte mít tedy vůbec žádnou praxi! - odpovídající a zajímavé mzdové ohodnocení – tvořené fixní a variabilní částí (variabilní je proměnná dle Vaší šikovnosti a výkonů) - velmi přátelské prostředí - mnoho příjemných zaměstnaneckých benefitů navyšujících se dle délky trvání pracovního poměru (např. stravenky, až 7 týdnů dovolené, firemní rekreační apartmán a mnoho dalšího) Požadujeme: - minimálně SŠ vzdělání - odolnost vůči stresu, zodpovědnost, spolehlivost - příjemné vystupování, komunikativnost, vstřícnost - dobrou znalost práce na PC (MS Office) - řidičský průkaz sk. B výhodou

  • Celá ČR
  • AWP P&C Česká republika - odštěpný…
  • 33 400 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 22. dubna
  • Chomutov
  • DAR Corporation s.r.o.
  • od 26 000 Kč
Zveřejněno: 15. března
  • Chomutov
  • Camfil CZ s.r.o.
  • od 45 000 Kč
Zveřejněno: 6. března
  • Nové Sedlo, Louny
  • NAITIGO Cosmetics s.r.o.
  • 21 300 – 38 000 Kč
Zveřejněno: 23. dubna
  • Most
  • Denwa s.r.o.
  • 25 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 24. dubna
  • Most
  • CTSCZ spol. s r.o.
  • 21 300 – 42 000 Kč
  • Most
  • Litvínov
  • SUTOR Global s. r. o.
  • 23 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 28. března
  • Uherské Hradiště
  • AVEC trade CZ, s.r.o. v likvidaci
  • 22 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 11. května
  • České Budějovice
  • BBH Tsuchiya s.r.o.
  • od 19 000 Kč
Zveřejněno: 5. února
  • Brno
  • Frgal Catering spol. s r.o.

Dominika Säcklová, HOFMANN WIZARD s.r.o., Fit and health s.r.o., AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby, JOB LEADER EUROPE s.r.o., VKUS-BUSTAN s.r.o., Česká spořitelna, a.s., Libor Mrkos, INDEX NOSLUŠ s.r.o., SG-SANACE s.r.o., Clonnflex s. r. o., Partners Financial Services, a.s., CHMEL spol. s r.o., O2 Czech Republic a.s., DISPONERO s.r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., PATOK a.s., Petr Brunclík, Okresní soud v Chomutově, DAR Corporation s.r.o., Camfil CZ s.r.o., INTEGRI, s.r.o., DYRŠMÍD s. r. o., BOULIT s.r.o., NAITIGO Cosmetics s.r.o., Denwa s.r.o., CTSCZ spol. s r.o., AVA Call spol. s r.o., Victoria Immobilien s.r.o., Telefonzentrale s.r.o., KZ system s.r.o., Město Žatec, FineDine s.r.o., Město Litvínov, Ost-West Anlagenmontage s.r.o., PEDDY Group s.r.o., SUTOR Global s. r. o., BÉNÉFICE s.r.o., dopharma s.r.o., ALGON, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Recepční, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Silničář / Silničářka, Technik / technička dopravy, Bankovní specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Makléř / Makléřka, Odborný asistent / asistentka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Účetní, Marketingový asistent / asistentka, Marketingový specialista / specialistka, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Nákupčí, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, HR specialista / specialistka, Personalista / Personalistka, Náborář / Náborářka, Pracovník / pracovnice ve službách, Stavební dozor, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka v energetice, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Pracovník / pracovnice ostrahy, Strážný / Strážná, Vrátný / Vrátná, Úředník / Úřednice, Obchodní zástupce / zástupkyně, Přípravář / Přípravářka v gastronomii

Chomutov, Celá ČR, Jirkov, Kadaň, Most, Žatec, okres Louny, Litvínov, Louny, Nové Sedlo, okres Louny, Klášterec nad Ohří

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

AJ benefit ČR den hodnocení Chomutov interní IT komunikace konzultant náplň práce nové odpovědnost Office ohodnocení práce pracovní praxe prostředí rozvoj růst společnost společnosti stravenky stres školení uchazeč uchazeči vedení výkon vzdělání zaměstnanců zaměstnanec znalost agent dobro dovolené firemní kolegyně kov list mzdové mzdový náplň PC personální poměr PR profesní přátelské přátelské prostředí příjemné příjemný příležitost příprava report řidič systém systémy zaměstnanci zaměstnanecký