Volné místo ve firmě Grafton Recruitment s.r.o.

Inženýr Dodavatelské Kvality | Písecko

Lokalita Písek
Firma Grafton Recruitment s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Potravinářství a krmivářství, Kontrolor / kontrolorka kvality
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 50.000 Kč

O nás

Grafton Recruitment s.r.o.

Jsme personální agentura, předním poskytovatelem řešení pro nábor, talent management a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.

Naši lidé se řídí instinktem a vždy hledají inovativní a individuální řešení pro klienty a jejich výzvy v oblasti talent managementu, se kterými se denně na trhu setkávají.

Hledáme nového člověk na pozici INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY v Písku!

Čeká vás standardní náplň práce:

  • Každodenní komunikace s dodavateli a zajišťování jejich kvality
  • Reklamace a reklamační řízení, následná nápravná opatření
  • Administrativní činnosti s tím spojené
  • Scrap market s výrobou

POŽADAVKY:

  • Vzdělání technického směru
  • Angličtina na úrovni B1+
  • Alespoň teoretická znalost metod kvality
  • Orientace ve výkresech
  • Technické zázemí

BENEFITY:

  • Týden dovolené nad rámec zákoníku práce
  • Příspěvek na dopravu
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Svářeč

Nutně vás hledají
  • Radošovice, Strakonice
  • BISO - Keibel s.r.o.
  • 33 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
včerejší

Inspektor/ka kvality (m/ž)

  • Milevsko
  • ZVVZ GROUP, a.s.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Kafetérie
  • Příspěvek na mobilní tarif
Zveřejněno: 15. dubna

BISO - Keibel s.r.o., ZVVZ GROUP, a.s., Grafton Recruitment s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., NAFO Strakonice s.r.o., DE WAARDE s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., MICRO-EPSILON Czech Republic, spol. s r.o., EFAFLEX - CZ s.r.o., LMZ CORPORATION s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Účetní, Systémový inženýr / inženýrka, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Dělník / Dělnice, Mistr / Mistrová, Frézař / Frézařka, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Seřizovač / seřizovačka strojů, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Svářeč / Svářečka, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Manažer / manažerka prodeje, Výzkum a vývoj, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Technik / technička automatizace

Radošovice, okres Strakonice, Milevsko, Písek, Strakonice, Bechyně, Opařany, Sudoměřice u Bechyně

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

administrativní administrativní činnost AJ angličtina benefit benefity činnost den hledám inženýr IT komunikace kvality náplň práce NDA nové penzijní připojištění pojištění práce připojištění příspěvek reklama řízení stravování týden vzdělání zákoník znalost administrativní činnosti činnosti dar dovolené náplň penzijní PR rámec standard technické