Volné místo ve firmě Grafton Recruitment s.r.o.

INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY| mimo automotive

Lokalita Ostrava
Firma Grafton Recruitment s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba, Potravinářství a krmivářství, Kontrolor / kontrolorka kvality
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 60.000 Kč

O nás

Grafton Recruitment s.r.o.

Jsme personální agentura, předním poskytovatelem řešení pro nábor, talent management a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.

Naši lidé se řídí instinktem a vždy hledají inovativní a individuální řešení pro klienty a jejich výzvy v oblasti talent managementu, se kterými se denně na trhu setkávají.

Máš zkušenost v oblasti kvality? Komunikace se zákazníky v AJ pro tebe není překážkou? Máš zájem o prostřední mimo automotive?

Pokud jsi odpověděl třikrát ANO, pošli nám své CV na pozici INŽENÝRA ZÁKAZNICKÉ KVALITY!

Náplň práce:

  • komunikace se zákazníky v AJ
  • práce s nástroji kvality (FMEA, CONTROL PLAN, 5S, SIX SIGMA, 8D, 5WHY,…)
  • spolupráce s oddělením údržby a technologií
  • řešení reklamací
  • tvorba nápravných a preventivních opatření
  • spolupráce s oddělením údržby a výroby
  • pravidelný reporting

POŽADAVKY:* min. SŠ vzdělání

  • praxe na obdobné pozici min. 1 rok
  • AJ na úrovni B2
  • zkušenosti s nástroji kvality
  • znalost MS OFFICE
  • znalost SAP velkou výhodou
  • orientace v technické dokumentaci

BENEFITY:

  • bonusy, prémie
  • 13. a 14. mzda
  • flexibilní pracovní doba
  • 25 dní dovolené
  • příspěvky na stravování
  • příspěvky na dopravu
  • možnost dalšího vzdělávání
  • příspěvek na penzijní připojištění

Comac jobs s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., ManpowerGroup s.r.o., Autodoprava Stuchlý, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., GASTRO - MENU EXPRESS a.s., Lead - Project Advices s.r.o., Manuvia DreamJob s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Markmont, s.r.o., Pragolematik s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Auditor / Auditorka, Balení zásilek, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně forem, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Projektant / Projektantka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Slévač / Slévařka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Potravinářský dělník / dělnice, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Výzkum a vývoj, Specialista / specialistka kvality

Ostrava, Rychvald

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

AJ auto benefit benefity bonus bonusy CV doba event flexibilní IT komunikace kvality možnost mzda náplň práce Office penzijní připojištění pojištění práce pracovní pracovní doba praxe připojištění příspěvek reklama reporting spolupráce stravování vzdělání vzdělávání zkušenosti znalost dokument dovolené náplň nástroj oblast oblasti oddělení penzijní PR prémie příspěvky report rok řešení stroj střední technické technolog tvorba výroby zájem zákazník zkušenost